E, 6.02.2023

Kolmapäeval tuleb kuni neli kraadi sooja

BNS
Kolmapäeval tuleb kuni neli kraadi sooja
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Lume sulamine Tallinnas enne jõule. 
Lume sulamine Tallinnas enne jõule. Foto: Taavi Sepp

Ilmateenistuse prognoosi järgi tuleb kolmapäeval kuni neli kraadi sooja.

Öösel on pilves ilm. Mitmel pool sajab lund, lörtsi ja vihma. Paiguti tuleb sekka jäävihma. On jäidet ja mõnel pool udu. Puhub lõuna- ja edelatuul 4-9, rannikul puhanguti 13 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus 0 kuni +3 kraadi, Kagu-Eestis tuleb kuni -3 kraadi.

Peipsi järvel puhub lõunatuul 5-9, puhanguti 13 m/s. Sajab vähest lund ja lörtsi. Nähtavus on mõõdukas või halb. Õhutemperatuur on vahemikus -1 kuni +1 kraadi.

Päeval on peamiselt pilves ilm. Kohati sajab vähest vihma, lörtsi või lund. Sekka võib tulla jäävihma ning on jäidet. Õhtu poole on oodata Lääne-Eestis sadu, mis algab saartel vihma ja lörtsiga, mandril tuleb lund ja lörtsi, tuiskab. Lõuna- ja kagutuul tugevneb 5-12, puhanguti kuni 17, saartel ja rannikul 10-15, puhanguti 22 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus 0 kuni +4 kraadi, mandri idaservas 0 kuni -1 kraadi.

Peipsi järvel puhub lõuna- ja kagutuul 9-13, puhanguti 17 m/s. Ennelõunal võib sadada vähest lund. Nähtavus on mõõdukas või halb. Õhutemperatuur on vahemikus -1 kuni +1 kraadi.

Tagasi üles