Lähipäevil püsib soe kevadilm

BNS
Copy
Kevadel õitsevad lilled Kirna mõis pargis.
Kevadel õitsevad lilled Kirna mõis pargis. Foto: Kirna mõis/Facebook

Keskkonnaagentuuri ilmaprognoosi järgi jätkub lähipäevil soe, kuni 18 kraadi toov kevadilm.

Neljapäeva öösel on selge või vähese pilvisusega sajuta ilm. Puhub ida- ja kirdetuul, Kirde-Eestis muutlik tuul 1-7, saartel kuni 10 m/s. Sooja on 2-8 kraadi, Põhja-Eestis näitab termomeeter kohati 0 kraadi. Päeval on selge või vähese, õhtul kohati vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub ida- ja kirdetuul, Kirde-Eestis muutlik tuul 2-7, saartel kuni 10 m/s Sooja on 12-17, rannikul kohati kuni 8 kraadi.

Reede öösel on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Kohati võib hoovihma sadada. Puhub valdavalt idakaare tuul 1-7 m/s. Sooja on 2-8 kraadi. Päeval on muutliku pilvisusega ilm. Kohati võib hoovihma sadada. Puhub muutliku suunaga tuul 1-7 m/s. Sooja on 12-18, rannikul kohati kuni 8 kraadi.

Laupäeva öösel on vähese ja vahelduva pilvisusega olulise sajuta ilm. Puhub lääne- ja edelatuul 2-8, hommikul puhanguti kuni 12 m/s. Sooja on 4-9 kraadi. Päeval on muutliku pilvisusega ilm. Kohati sajab hoovihma. Tuul pöördub järk-järgult loodesse ja tugevneb 6-12, puhanguti 17 m/s. Sooja on 12-18, rannikul kohati kuni 8 kraadi.

Märksõnad

Tagasi üles