R, 2.12.2022

Eeloleva nädala esimene pool veel miinuskraade ei too

BNS
Eeloleva nädala esimene pool veel miinuskraade ei too
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Sügistaevas.
Sügistaevas. Foto: MEELIS MEILBAUM/VIRUMAA TEATAJA

Kuigi eeloleva nädala esimeses pooles võib paiguti lörtsi sadada, jäävad õhutemperatuurid plusspoolele või minimaalselt nullkraadi juurde.

Keskkonnaagentuuri teatel on ööl vastu esmaspäeva pilves selgimistega ilm. Hooti sajab vihma, pole välistatud äike. Puhub lõuna- ja edelatuul 7-12, puhanguti 18, rannikul 10-14. Puhanguti ulatuvad tuuleiilid 23 m/s. Hommikul pöördub tuul järk-järgult läände. Sooja on 7-11 kraadi. Esmaspäeva päeval on muutliku pilvisusega ilm. Ennelõunal sajab mõnes kohas vihma, pärastlõunal on sajuvõimalus väiksem. Puhub lääne- ja loodetuul 8-12, puhanguti 18 m/s. Rannikul ulatub tuule kiirus 10-14, puhanguti 20 m/s. Keskpäeva paiku Lääne-Eestist alates tuul tasapisi nõrgeneb. Sooja on 10-13 kraadi.

Teisipäeva öösel pilvisus tiheneb. Vihmasadu jõuab kesköö paiku Liivi lahe ümbrusse ja laieneb kiiresti üle mandri. Puhub läänekaaretuul 3-9 m/s, öö hakul põhjarannikul puhanguti 15 m/s. Sooja on 4-9, rannikul kuni 11 kraadi. Teisipäeva päeval on pilves selgimistega ja vihmahoogudega ilm. Puhub läänekaare tuul 3-9, Liivi lahe ümbruses puhanguti 15 m/s. Sooja on 8-13 kraadi.

Kolmapäeva öösel on muutliku pilvisusega ilm. Mitmel pool on sajuhooge. Puhub loode- ja põhjatuul 5-10, rannikul puhanguti 15 m/s. Õhutemperatuur on 0 kuni +5, rannikul kuni 8 kraadi. Kolmapäeva päeval on samuti muutliku pilvisusega ilm. Liigub üle sajuhooge ja vihma sekka võib ka lörtsi tulla. Puhub loode- ja põhjatuul 5-10, rannikul puhanguti 15 m/s. Sooja on 4-9 kraadi.

Märksõnad
Tagasi üles