R, 2.12.2022

Pühapäev toob päikest

BNS
Pühapäev toob päikest
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Sügispäike.
Sügispäike. Foto: Elmo Riig

Madalrõhulohk eemaldub pühapäeval koos vihmahoogudega Venemaale ning merelt Eesti kohale liikuv kõrgrõhuhari toob taas päikese välja.

Keskkonnaagentuuri teatel on ööl vastu pühapäeva Lääne-Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega peamiselt sajuta ilm. Ida-Eestis on pilves selgimistega ilm ja mitmel pool sajab vihma. Hommikuks pilvisus kõikjal hõreneb ja sajuvõimalus püsib vaid Kagu-Eestis. Puhub läänekaaretuul 3-8, rannikul puhanguti 11 m/s. Sooja on 3-8, rannikul kuni 11 kraadi.

Peipsi järvel puhub edela- ja läänetuul 4-8, öö hakul puhanguti 11 m/s. Lainekõrgus on pool kuni üks meeter. Aeg-ajalt sajab vihma, vastu hommikut sajutõenäosus väheneb. Nähtavus on mõõdukas või hea. Sooja on 7-9 kraadi.

Pühapäeva päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Kohati võib hoovihma sadada. Puhub läänekaaretuul 4-9, rannikul puhanguti kuni 13 m/s. Sooja on 10-14 kraadi.

Peipsi järvel puhub lääne- ja loodetuul 3-7, puhanguti 10 m/s. Lainekõrgus on 0,3-0,8 meetrit. Ilm on peamiselt sajuta ja hea nähtavusega. Sooja on 10-12 kraadi.

Märksõnad
Tagasi üles