Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Valimispäev tuleb üsna päikseline ja tuuline

Koristatud sügislehed. FOTO: Margus Ansu

Kuigi pühapäeval tuleb valmis olla ka hoovihmavõimaluseks, on valdavalt oodata vähese ja vahelduva pilvisusega ilma.

Ilmateenistuse teatel on ööl vastu pühapäeva vahelduva pilvisusega ilm. Mõnel pool sajab hoovihma – suurema tõenäosusega põhjarannikul ja Kagu-Eestis. Puhub valdavalt edela- ja läänetuul 5-11, puhanguti 14, saartel ja rannikul öö hakul kuni 14, puhanguti 17-21 m/s. Pärast keskööd tuul veidi nõrgeneb. Sooja on 2-6, rannikul kuni 10 kraadi.

Peipsi järvel puhub edelatuul 6-11, puhanguti kuni 14 m/s. Lainekõrgus on 0,6-1,4 meetrit. Öö hakul võib hoovihma sadada, nähtavus on enamasti hea. Sooja on 3-5 kraadi.

Pühapäeva päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm ja kohati võib hoovihma sadada. Puhub valdavalt edela- ja läänetuul 5-11, puhanguti 14, põhjarannikul kuni 12, puhanguti kuni 18 m/s. Hilisõhtul pöördub tuul Hiiumaalt alates loodesse ning tugevneb pisut. Sooja on 7-10 kraadi.

Peipsi järvel puhub edelatuul 5-9, puhanguti kuni 12 m/s. Lainekõrgus on 0,6-1,2 meetrit. Ennelõunal ja keskpäeval võib hoovihma sadada, pärastlõunal on enamasti kuiv. Nähtavus on mõõdukast heani. Sooja on 7-9 kraadi.

Tagasi üles
Back