Uus nädal toob kuni kaheksa kraadi sooja

Päikeseline sulailm. FOTO: Tairo Lutter

Ilmateenistuse prognoosi järgi on uue nädala alguses oodata kuni kaheksa kraadi sooja. 

Pühapäeva öösel on pilves selgimistega ilm. Sajab lund, mandri lääneservas ka lörtsi ning saartel lörtsi ja vihma. Pärast keskööd loode poolt alates saju tõenäosus väheneb. Lääne-Eestis on jäiteoht. Puhub läänekaare tuul 3-8, puhanguti 11 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus 0 kuni -5 kraadi, saartel tuleb kuni +2 kraadi ja pärast keskööd temperatuur tõuseb.

Päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm, üksnes Kagu-Eestis võib hommikupoolikul veel veidi lörtsi sadada. Puhub loodetuul 3-8, rannikul puhanguti 12 m/s. Sooja on 2-7 kraadi. 

Esmaspäeva öösel on enamasti selge kuiv ilm. Puhub läänekaare tuul 3-8 m/s. Õhutemperatuur on Lääne-Eestis vahemikus -1 kuni +2, ida pool -1 kuni -5 kraadi. Päeval on vähese, Põhja-Eestis vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub lääne- ja edelatuul 5-10, rannikul puhanguti kuni 14 m/s. Sooja on 2-8 kraadi. 

Teisipäeva öösel on muutliku pilvisusega ilm ja kohati sajab vihma ja lörtsi. Puhub valdavalt läänetuul 5-10, rannikul puhanguti 13 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus -2 kuni +3 kraadi. Päeval on laialdaselt päikeseline, ida pool vahelduva pilvisusega ja ka peamiselt sajuta ilm. Puhub loodetuul 5-10, rannikul puhanguti kuni 15 m/s. Sooja on 1-8 kraadi. 

Tagasi üles
Back