P, 5.02.2023

Aasta viimasel päeval on kuni 7 kraadi sooja ja õhtu tuleb sajuta

BNS
Aasta viimasel päeval on kuni 7 kraadi sooja ja õhtu tuleb sajuta
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Sulailm Tallinnas. Jää ja lörtsilumi teel.
Sulailm Tallinnas. Jää ja lörtsilumi teel. Foto: Mihkel Maripuu

Ilmateenistuse prognoosi järgi tuleb aasta viimasel päeval kuni seitse kraadi sooja ja õhtu tuleb sajuta.

Laupäeva öösel on pilves selgimistega ilm. Võib vähest lörtsi ja vihma sadada, hommikul jõuab saartele tihe vihma- ja lörtsisadu. Kohati on udu. Puhub edela- ja lõunatuul 4-10, saartel puhanguti kuni 17 m/s, hommikul tugevneb lõuna- ja kagutuul 5-11, puhanguti kuni 15, saartel ja rannikul 9-15, puhanguti kuni 22 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus 0 kuni +4 kraadi.

Peipsi järvel puhub valdavalt edela- ja lõunatuul 5-8, puhanguti kuni 12 m/s, hommikul tugevneb puhanguti 14 m/s. Kohati sajab vähest vihma ja lörtsi, võib udu tekkida. Nähtavus on mõõdukas või halb. Õhutemperatuur on vahemikus 0 kuni +2 kraadi.

Päeval on pilves selgimistega ilm. Vihma- ja lörtsisadu liigub saartelt kiiresti üle mandri itta, pärast keskpäeva lääne poolt alates sadu lakkab. Puhub lõuna- ja edelatuul 6-12, puhanguti 15, saartel ja rannikul 9-15, puhanguti kuni 21 m/s, pärastlõunal nõrgeneb veidi. Sooja on 2-7 kraadi.

Peipsi järvel puhub valdavalt lõunatuul 6-10, puhanguti 14 m/s, õhtul nõrgeneb veidi. Pärast keskpäeva sajab vihma ja lörtsi. Nähtavus on heast mõõdukani. Sooja on 1-3 kraadi.

 

Märksõnad
Tagasi üles