R, 12.08.2022

Lähipäevad toovad mõõdukalt päikesepaistet

BNS
Lähipäevad toovad mõõdukalt päikesepaistet
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Inimesed  päikselist ja sooja kevadpäeva Stroomi rannas nautimas.
Inimesed päikselist ja sooja kevadpäeva Stroomi rannas nautimas. Foto: Konstantin Sednev

Lähipäevadel on vaatamata vihma- ja lörtsivõimalusele ka omajagu päikesepaistet.

Ilmateenistuse teatel on ööl vastu teisipäeva pilves selgimistega ilm. Vihmasadu levib Põhja-Eestist hommikuks Lõuna-Eestisse, sekka võib tulla ka lörtsi. Pärast keskööd loode poolt alates pilvisus hõreneb ja sadu lakkab. Puhub edela- ja läänetuul 5-10, rannikul puhanguti 15 m/s, pärast keskööd läänekaaretuul veidi nõrgeneb. Sooja on 2-7 kraadi. Teisipäeva päeval on vahelduva pilvisusega ilm ja mitmel pool sajab hoovihma. Puhub lääne- ja loodetuul 5-11, rannikul puhanguti 15 m/s. Sooja on 5-11 kraadi.

Kolmapäeva öösel on selge ilm. Ida pool tuleb vahelduva pilvisusega ilm ja kohati sajab vähest lörtsi või lund. Puhub loodetuul 3-9, öö hakul rannikul puhanguti kuni 13 m/s. Õhutemperatuur on -2 kuni +2, rannikul kuni +4 kraadi. Kolmapäeva päeval on pilves selgimistega ilm. Mitmel pool on vihma- ja lörtsihooge. Õhtuks taevas selgineb ja sajuvõimalus väheneb. Puhub valdavalt loode- ja läänetuul 3-9, põhjarannikul puhanguti kuni 13 m/s. Sooja on 4-10 kraadi.

Neljapäeva öösel on vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub muutliku suunaga tuul 1-7 m/s. Õhutemperatuur on -4 kuni +1, saartel ja läänerannikul kuni +5 kraadi. Neljapäeva päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega olulise sajuta ilm. Puhub muutliku suunaga tuul 1-6 m/s. Sooja on 8-13, rannikul kohati 6 kraadi.

Märksõnad
Tagasi üles