R, 12.08.2022

Kolmapäeva öösel tuleb kuni kaheksa kraadi külma

BNS
Kolmapäeva öösel tuleb kuni kaheksa kraadi külma
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Lumesadu Tallinnas
Lumesadu Tallinnas Foto: Mihkel Maripuu

Ilmateenistuse prognoosi järgi tuleb kolmapäeva öösel kuni kaheksa kraadi külma, päeval tuleb aga kuni neli kraadi sooja.

Öösel on muutliku pilvisusega ilm. Lumehood levivad saartelt üle mandri ida suunas. Võib tuisata. Puhub edela- ja lääne, saartel ja rannikul lääne- ja loodetuul 5-12, puhanguti kuni 17, Soome lahe ääres 10-15, puhanguti kuni 23 m/s, pärast keskööd nõrgeneb 4-10, rannikul puhanguti 15 m/s. Õhutemperatuur on -2 kuni -8 kraadi, rannikul kohati 0 kraadi.

Peipsi järvel puhub edela- ja läänetuul 7-12, puhanguti 17 m/s, pärast keskööd nõrgeneb 5-10 m/s. Öö hakul ja vastu hommikut sajab hooti lund. Nähtavusn heast mõõdukani, lumesajus halb. Külma on 3-5 kraadi.

Päeval on muutliku pilvisusega ilm. Mitmel pool on lumehooge, pärastlõunal on sadu harv. Võib tuisata. Puhub edela- ja läänetuul 5-12, puhanguti kuni 17 m/s, õhtul nõrgeneb. Õhutemperatuur on 0 kuni +4 kraadi.

Peipsi järvel puhub edela- ja läänetuul 6-11, puhanguti 15 m/s. Hooti sajab lund, õhtu poole saju tõenäosus väheneb. Nähtavus on mõõdukas, lumesajus halb. Õhutemperatuur 0 kuni +2 kraadi.

Märksõnad
Tagasi üles