R, 12.08.2022

Lähipäevadel valitseb külm ilm

BNS
Lähipäevadel valitseb külm ilm
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Lumesadu Tallinna südalinnas
Lumesadu Tallinna südalinnas Foto: Mihkel Maripuu

Lähipäevade ilmad tulevad lumesajused, õues aga valitsevad külmakraadid, mis langevad öösiti paiguti enam kui kümme kraadi alla nulli.

Ilmateenistuse teatel on ööl vastu teisipäeva pilves selgimistega ilm. Mitmel pool on kergeid lume-, öö hakul ka lörtsihooge, paiguti tuiskab. Puhub põhjakaaretuul 5-11, rannikul puhanguti kuni 15 m/s. Hommikuks tuul nõrgeneb. Õhutemperatuur langeb -1 kuni -5, kohati kuni -8 kraadini. Teisipäeva päeval on enamasti pilves ilm ja aeg-ajalt sajab kerget lund. Õhtul pilved ja sadu hõrenevad. Puhub põhjakaaretuul 3-8, rannikul puhanguti kuni 11 m/s. Õhutemperatuur on 0 kuni -4 kraadi.

Kolmapäeva öösel on selge, kohati vahelduva pilvisuse ja üksikute lumehoogudega ilm. Puhub loode- ja läänetuul 3-9, rannikul puhanguti 13 m/s. Külma on 4-9, kohati kuni 12 kraadi, saartel ja läänerannikul 3-1 kraadi. Kolmapäeva päeval on muutliku pilvisusega ilm ja mitmel pool sajab kerget lund. Puhub loode- ja läänetuul 3-9, puhanguti kuni 13 m/s. Õhtul tuul nõrgeneb. Õhutemperatuur on -2 kuni +2 kraadi.

Neljapäeva öösel on enamasti selge ja sajuta ilm. Puhub läänekaaretuul 2-8 m/s. Külma on 5-10, kohati kuni 13 kraadi, saartel ja läänerannikul on 4-1 kraadi. Neljapäeva päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm ning kohati sajab kerget lund. Puhub läänekaaretuul 2-8 m/s. Õhutemperatuur on -2 kuni +3 kraadi.

Märksõnad
Tagasi üles