Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Eeloleva nädala esimeses pooles valitsevad plusskraadid

Sügisilm FOTO: Dmitri Kotjuh / Järva Teataja

Esmaspäeval laieneb üle Skandinaavia ja Läänemere uue madalrõhkkonna serv ning Eesti kohale jõuab taas soojem õhumass, mis tõstab õhutemperatuurid valdavalt üle nullkraadi.

Ilmateenistuse teatel on ööl vastu esmaspäeva pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab vihma, sisemaal võib alguses lühiajaliselt ka lörtsi sekka tulla. Puhub lõuna- ja edelatuul 5-11, puhanguti 14, rannikul kuni 17 m/s. Õhutemperatuur on -1 kuni +4, Lääne-Eestis kuni 8 kraadi. Hommikuks läheb mõnevõrra soojemaks. Esmaspäeva päeval on pilves selgimistega ilm. Kohati sajab vihma. Puhub edelatuul 5-11, puhanguti 14, rannikul kuni 17 m/s. Sooja on 7-11 kraadi.

Teisipäeva öö hakul on kohati selgem. Pärast keskööd kattub taevas pilvedega ja kohati võib sadada veidi vihma. Puhub lõuna- ja edelatuul 5-10, rannikul puhanguti 15 m/s. Sooja on 1-6, Lääne-Eestis kuni 9 kraadi. Teisipäeva päeval on enamasti pilves ilm. Kohati sajab veidi vihma, kuid õhtu poole muutub sadu laialdasemaks. Puhub edelatuul 5-10, rannikul puhanguti kuni 15 m/s. Sooja on 7-11 kraadi.

Kolmapäeva öösel on pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab vihma ja hommikuks sadu hõreneb. Puhub edela- ja läänetuul 5-10, rannikul puhanguti kuni 15 m/s. Sooja on 4-9 kraadi. Kolmapäeva päeval on enamasti pilves ilm. Kohati sajab vihma, kuid pärastlõunal levib loode poolt kagu suunas tihedam sajuala. Edelatuul tugevneb 7-12, puhanguti 15, rannikul kuni 15, puhanguti 20 m/s. Sooja on 8-11 kraadi.

Tagasi üles
Back