Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Lähipäevil püsivad õhusooja maksimumid üle 10 kraadi

Sügisilm. FOTO: Elmo Riig

Lähipäevil püsivad õhusooja maksimumid üle 10 kraadi, prognoosib ilmateenistus.

Kolmapäeva öösel on pilves selgimistega ilm ning mitmel pool sajab vihma ja on udu. Puhub lõunakaare, Liivi lahe ümbruses läänekaare, Loode-Eestis põhjakaare tuul 1-7, rannikul puhanguti 10 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus 0 kuni +6, Lääne-Eesti rannikul on kuni +9 kraadi. Päeval on pilves selgimistega ilm ja mitmel pool sajab vihma. Ennelõunal püsib udu. Puhub läänekaare tuul 1-7, rannikul puhanguti 10 m/s. Sooja on 7-11 kraadi.

Neljapäeva öösel on pilves selgimistega ilm. Kohati sajab vähest vihma ja mitmel pool on udu. Puhub läänekaare tuul 1-7, puhanguti 10 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus -1 kuni +4 kraadi, Lääne-Eesti rannikul tuleb kuni 7 kraadi sooja. Päeval on pilves selgimistega ilm. Kohati sajab vähest vihma, hommikul on mitmel pool udu. Õhtu poole jõuab saartele tihedam vihmasadu. Puhub läänekaare tuul 1-7, puhanguti 10 m/s, lõuna paiku pöördub tuul edelasse ja lõunasse ning tugevneb saartelt alates 6-11, puhanguti 14, Lääne-Eesti rannikul 17-20 m/s. Sooja on 7-11 kraadi.

Reede öösel pilvkate tiheneb. Tihe vihmasadu levib saartelt üle mandri. Puhub lõuna- ja edelatuul 7-12, puhanguti 15, rannikul kuni 20 m/s. Ida-Eestis on sooja 2-7, Lääne-Eestis 8-11 kraadi. Päeval on pilves ja vihmane ilm. Sadu on kohati tugev. Õhtu poole lääne poolt alates sajuvõimalus väheneb ning pilvkate hõreneb. Puhub lõuna- ja edelatuul 7-12, puhanguti 15, rannikul kuni 20 m/s, lõuna paiku pöördub tuul saartelt alates läände ja loodesse ning nõrgeneb õhtuks 4-10, rannikul puhanguti 14 m/s. Sooja on 7-12 kraadi.

Tagasi üles
Back