R, 2.12.2022

Eeloleva nädala esimeses pooles tuleb paiguti arvestada vihmasadudega

BNS
Eeloleva nädala esimeses pooles tuleb paiguti arvestada vihmasadudega
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Vihmapiisad aknal.
Vihmapiisad aknal. Foto: Kristjan Teedema

Algava nädala esimeses pooles jäävad õhutemperatuurid valdavalt kümne soojakraadi piiresse ning aeg-ajalt sajab paiguti vihma.

Keskkonnaagentuuri teatel on ööl vastu esmaspäeva selge ja vähese pilvisusega sajuta ilm. Puhub valdavalt loode- ja läänetuul 4-10, öö hakul Kirde-Eestis puhanguti 15 m/s, hommikuks tuul vaibub. Õhutemperatuur on -2 kuni +4, Lääne-Eesti rannikul tuleb kuni 8 kraadi sooja. Esmaspäeva päeval lääne poolt alates pilvisus tiheneb. Õhtul sajab Lääne-Eestis kohati vihma. Tuul pöördub läänekaarest lõunakaarde kiirusega 2-8 m/s. Sooja on 4-10 kraadi.

Teisipäeva öösel on enamasti pilves ilm. Vihmahood liiguvad läänest itta, sekka tuleb ka lörtsi. Puhub lõunakaaretuul 3-9 m/s, pärast keskööd pöördub tuul lääne poolt alates läände ja loodesse ning nõrgeneb. Sooja on 3-9, öö hakul Ida-Eestis kohati nullkraadi lähedal. Teisipäeva päeval on pilves selgimistega ilm. Kohati sajab vähest vihma. Puhub valdavalt loode- ja läänetuul 2-6 m/s. Sooja on 8-11 kraadi.

Kolmapäeva öösel on enamasti pilves ilm ja kohati sajab vähest vihma. Puhub muutliku suunaga tuul 1-7 m/s. Sooja on 3-8 kraadi. Kolmapäeva päeval on enamasti pilves ilm. Kohati sajab vähest vihma, pärastlõunal on sadu laialdasem. Puhub kagutuul 3-9 m/s. Sooja on 6-10 kraadi.

Märksõnad
Tagasi üles