K, 7.12.2022

Pühapäeva päeval läheb ilm taas ilusamaks

BNS
Pühapäeva päeval läheb ilm taas ilusamaks
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Hilissügis looduses.
Hilissügis looduses. Foto: Urmas Luik

Eemalduva madalrõhkkonna järel ja tõusva õhurõhu kaasabil tuleb pühapäeval selgineva taevaga ning sajuta ilm.

Keskkonnaagentuuri teatel on ööl vastu pühapäeva vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Enne südaööd sajab kohati hoovihma. Öö hakul puhub lääne- ja loodetuul. Pärast keskööd pöördub tuul loodesse ja puhub kiirusega 7-12, puhanguti 15, rannikul kuni 20 m/s. Virumaa rannikul ulatuvad puhangud kuni 23 m/s. Õhusoe hommikuks langeb ning jääb 3-6, rannikul kuni 9 kraadi piiresse.

Peipsi järvel puhub lääne- ja loodetuul 7-11, puhanguti kuni 15 m/s. Pärast keskööd tugevneb loodetuul 8-12, puhanguti kuni 18 m/s. Lainekõrgus on 0,7 kuni poolteist meetrit, pärast keskööd 1-2 meetrit. Enne südaööd sajab hoovihma. Nähtavus on mõõdukast heani. Sooja on 6-7 kaadi.

Pühapäeva päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega peamiselt sajuta ilm. Puhub loodetuul 5-11, puhanguti 15, Kirde-Eestis kuni 18 m/s. Pärastlõunal tuul lääne poolt alates nõrgeneb. Sooja on 4-9 kraadi.

Peipsi järvel puhub loodetuul 8-12, puhanguti kuni 18 m/s. Õhtul tuul nõrgeneb. Lainekõrgus on 1-2 meetrit. Ilm on peamiselt sajuta ja enamasti hea nähtavusega. Sooja on 6-7 kraadi.

Märksõnad
Tagasi üles