K, 7.12.2022

Järgmise nädala esimeses pooles jäävad õhutemperatuurid plussi

BNS
Järgmise nädala esimeses pooles jäävad õhutemperatuurid plussi
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Ilus sügispäev.
Ilus sügispäev. Foto: Elmo Riig

Algava nädala esimene pool veel öökülma ei too, küll aga tuleb arvestada teatava vihmavõimalusega.

Keskkonnaagentuuri teatel on ööl vastu esmaspäeva vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub edelatuul 3-9, põhjarannikul puhanguti kuni 14 m/s. Sooja on 1-7, rannikul kuni 11 kraadi. Esmaspäeva päeval on muutliku pilvisusega ilm. Kohati võib vähest vihma sadada. Edela- ja lõunatuul tugevneb 5-11, puhanguti 14, õhtul saartel kuni 18 m/s. Sooja on 11-14 kraadi.

Teisipäeva öö hakul on selge või vähese pilvisusega sajuta ilm. Pärast keskööd Lääne-Eestis pilvisus tiheneb. Hommikul jõuab saartele vihmasadu, mis laieneb edasi mandrile. Puhub lõuna- ja kagutuul 5-11, puhanguti 14, saartel ja läänerannikul kuni 18 m/s. Sooja on 3-8, rannikul kuni 11 kraadi. Teisipäeva päeval on saartel on pilvi vähe ja sajuvõimalus väike. Mandril on ennelõunal pilves selgimiste ja vihmahoogudega ilm. Pärastlõunal pilved hõrenevad ja sajuvõimalus väheneb. Puhub lõuna- ja edelatuul 5-12, puhanguti 15, rannikul kuni 18 m/s.Õhtul tuul nõrgeneb ning pöördub saartel ja looderannikul läände. Sooja on 9-13 kraadi.

Kolmapäeva öösel on selge või vähese pilvisusega sajuta ilm. Puhub valdavalt edela- ja läänetuul 3-9, põhjarannikul puhanguti 13 m/s. Sooja on 1-7, rannikul kuni 11 kraadi. Kolmapäeva päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab hoovihma. Puhub läänekaaretuul 3-9, põhjarannikul puhanguti 13 m/s. Sooja on 9-12 kraadi.

Märksõnad
Tagasi üles