K, 7.12.2022

Pühapäeval on oodata pilves selgimistega ilma

BNS
Pühapäeval on oodata pilves selgimistega ilma
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Pühapäeval võib sadada vihma.
Pühapäeval võib sadada vihma. Foto: Mailiis Ollino

Pühapäeval liigub Skandinaaviast Läänemerele väike, aga võrdlemisi rahulik madalrõhkkond, mis toob pilves selgimisi ja hoovihmavõimalust.

Keskkonnaagentuuri teatel on ööl vastu pühapäeva muutliku pilvisusega ilm ja kohati sajab hoovihma. Suurem on sajuvõimalus Lääne-Eestis. Mitmel pool tekib udu. Puhub valdavalt põhjakaaretuul 1-7, saartel 4-9, puhanguti kuni 12 m/s. Hommikul tuul veidi tugevneb. Sooja on 4-9, rannikul kuni 12 kraadi.

Peipsi järvel puhub valdavalt põhjakaaretuul 2-8, hommikul puhanguti kuni 11 m/s. Lainekõrgus on 0,3-0,9 meetrit. Kohati võib vähest vihma sadada. Paiguti tekib udu, muidu on nähtavus hea. Sooja on 9-12 kraadi.

Pühapäeva päeval on pilves selgimistega ilm ja mitmel pool sajab hoovihma. Puhub põhja- ja loodetuul 5-11, rannikul ja Ida-Eestis puhanguti kuni 14 m/s. Õhtul pöördub tuul sisemaal ka läände ja aegamisi nõrgeneb. Sooja on 11-15 kraadi.

Peipsi järvel puhub põhja- ja loodetuul 6-11, puhanguti 14 m/s. Lainekõrgus on 0,6-1,2 meetrit. Kohati sajab hoovihma. Hommikul võib paiguti udu olla, muidu ulatub nähtavus heast mõõdukani. Sooja on 12-14 kraadi.

Märksõnad
Tagasi üles