T, 7.02.2023

Eeloleva nädala esimeses pooles on oodata jahedat ilma

BNS
Eeloleva nädala esimeses pooles on oodata jahedat ilma
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Rohutirts naudib sügispäikest roosipõõsa lehel
Rohutirts naudib sügispäikest roosipõõsa lehel Foto: Katrin Sepp

Järgmise nädala esimeses pooles annab tooni jahe ilm ja paiguti tuleb arvestada vihmasadudega.

Keskkonnaagentuuri teatel on ööl vastu esmaspäeva vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab hoovihma. Puhub põhjakaaretuul 2-7 m/s. Õhutemperatuur on sisemaal 0 kuni +6, maapinnal kohati alla nullkraadi, rannikul aga üle 10 kraadi. Esmaspäeva päeval on pilves selgimistega ilm. Kohati sajab vihma, suurem on võimalus Ida-Eestis. Puhub põhjakaaretuul 3-8 m/s. Sooja on 11-16 kraadi.

Teisipäeva öösel on pilves selgimistega olulise sajuta ilm. Kohati tekib udu. Puhub läänekaaretuul 2-7 m/s. Õhutemperatuur on sisemaal 2-7, maapinnal nullkraadi ümber, rannikul kuni 12 kraadi. Teisipäeva ennelõunal on pilves selgimistega, pärastlõunal aga muutliku pilvisusega ilm. Üksikuis paigus võib veidi vihma sadada. Lääne- ja loodetuul tugevneb 5-10, õhtupoolikul põhjarannikul puhanguti 14 m/s. Sooja on 12-17 kraadi.

Kolmapäeva öösel on vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab vihma, suurem on tõenäosus selleks on Virumaal ja Peipsi ääres. Tuul puhub valdavalt läänest, pärast keskööd loodest ja põhjast 2-7, põhjarannikul kuni 10, puhanguti kuni 14 m/s. Sooja on 4-9, rannikul kuni 13 kraadi. Kolmapäeva päeval on pilves selgimistega ilm. Kohati sajab vihma suurema – võimalusega Eesti idaosas. Puhub loode- ja põhjatuul 3-9, rannikul puhanguti 12 m/s. Sooja on 11-14 kraadi.

Märksõnad
Tagasi üles