R, 12.08.2022

Lähipäevad pakuvad nii päikesepaistet kui ka vihma

BNS
Lähipäevad pakuvad nii päikesepaistet kui ka vihma
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Vihmane ilm.
Vihmane ilm. Foto: Urmas Luik / Parnu Postimees

Ilmateenistuse prognoosi järgi on lähipäevil oodata nii päikesepaistet kui ka vihma, kuid tõelist kevadsooja veel ei tule.

Reede öösel loode poolt alates pilved hõrenevad. Eesti ida- ja lõunaosas sajab veel vihma ja lörtsi, hommikuks sadu lakkab. Puhub läänekaare tuul 4-9, põhjarannikul loodetuul puhanguti kuni 14 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus -2 kuni +3 kraadi. Päeval on vähese ja vahelduva pilvisuse ning lühiajaliste vihma- ja lörtsihoogudega ilm. Õhtul saju tõenäosus väheneb. Puhub läänekaare tuul 3-9, puhanguti 12 m/s. Sooja on 4-9 kraadi.

Laupäeva öösel on laialdaselt selge, kohati vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub valdavalt loode- ja läänetuul 2-8 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus 0 kuni -5 kraadi, tuulele avatud rannikul tuleb kuni +3 kraadi. Ennelõunal on vähese, pärastlõunal vahelduva pilvisusega peamiselt sajuta ilm. Puhub lääne- ja edelatuul 3-9, põhjarannikul puhanguti 14 m/s. Sooja on 5-10 kraadi.

Pühapäeva öösel on vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab vihma ja lörtsi, hommikul on sadusid laialdasemalt. Puhub edelatuul 5-9, puhanguti 13 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus -3 kuni +2 kraadi, saartel ja läänerannikul tuleb kuni +5 kraadi. Päeval on vahelduva pilvisuse ning vihmahoogudega ilm, sekka võib ka lörtsi tulla. Puhub edela- ja läänetuul 5-9, puhanguti 13 m/s. Sooja on 8-13 kraadi.

Märksõnad
Tagasi üles