R, 12.08.2022

Lähipäevil jätkub kevade kohta jahe ilm

BNS
Lähipäevil jätkub kevade kohta jahe ilm
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Lumesadu.
Lumesadu. Foto: Marko Saarm / Sakala

Ilmateenistuse prognoosi järgi jätkub kevade kohta jahe ilm, mis tähendab öösiti korralikku pakast, päeval on aga soojakraade napilt.

Laupäeva öösel on selge ja vähese pilvisusega sajuta ilm. Puhub valdavalt kirdetuul 1-7 m/s. Külma on 5-12 kraadi, rannikul on õhutemperatuur paiguti 0 ja -4 kraadi vahel. Päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub muutliku suunaga tuul 1-7 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus -1 kuni +4 kraadi.

Pühapäeva öösel on selge või vähese pilvisusega sajuta ilm. Puhub muutliku suunaga tuul 1-7 m/s. Külma on 4-9, kohati 12 kraadi, rannikul on temperatuur paiguti 0 kraadi ümber. Päeval on vahelduva pilvisusega ilm ning kohati sajab lund ja lörtsi. Puhub valdavalt läänekaare tuul 2-8 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus 0 kuni +5 kraadi.

Esmaspäeva öösel on pilves selgimistega ilm. Öö hakul Kirde-Eestis kohati kerge lumi. Puhub edela- ja lõunatuul 3-9, hommikul tugevneb Lääne-Eesti saartel puhanguti 15 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus -1 kuni -6, rannikul kohati 0 kuni +2 kraadi. Päeval on ennelõunal pilves selgimistega, pärastlõunal pilves ilm. Lörtsi- ja lumesadu levib läänest itta. Puhub lõuna- ja kagutuul 5-10, Lääne-Eesti saartel ja rannikul puhanguti 15-18 m/s ning õhtuks pöördub tuul seal läände. Õhutemperatuur on vahemikus 0 kuni +5 kraadi.

Märksõnad
Tagasi üles