Lähipäevad pakuvad üle pika aja ka väheseid plusskraade

Sulailm Tallinna südalinnas. FOTO: Mihkel Maripuu / Postimees

Ilmateenistuse prognoosi järgi läheb ilm lähipäevil pehmemaks ning üle pika aja on oodata ka väheseid plusskraade. 

Pühapäeva öösel on pilves ilm ja Lääne-Eestis sajab lörtsi ja vihma. Pärast keskööd tihedam sadu lakkab. Ida pool sajab lund ja lörtsi, kohati ka jäävihma, pärast keskööd läheb sadu järk-järgult üle vihmaks. Jäiteoht on suur. Puhub lõuna- ja edelatuul 5-10, puhanguti 13, saartel ja rannikul kuni 15 m/s.

Õhutemperatuur on Lääne-Eestis vahemikus -1 kuni +2 kraadi, ida pool öö hakul -1 kuni -6 kraadi, hommikuks tõuseb 0 kraadi ümbrusse. Päeval on pilves selgimistega ilm. Vahetevahel sajab nõrka vihma, ida pool ka lörtsi. On jäiteoht! Puhub edela- ja läänetuul 3-9 m/s, õhtul pöördub põhjarannikul kirdesse ja itta ning tugevneb puhanguti 14 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus 0 kuni +3 kraadi, õhtul langeb Kirde-Eestis -3 kraadini. 

Esmaspäeva öösel on pilves selgimistega ilm ning kohati sajab lörtsi ja vihma. Puhub lõunakaare tuul 2-7, põhjarannikul idatuul kuni 10, puhanguti 14 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus -4 kuni +2 kraadi, Kirde-Eestis -3 kuni -8 kraadi. Päeval on pilves selgimistega ilm ja kohati võib veidi sadada. Puhub lõunakaare tuul 2-7, põhjarannikul kagu- ja idatuul kuni 9, puhanguti 13 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus 0 kuni +3 kraadi, Põhja-Eestis -1 kuni -6 kraadi.

Teisipäeva öösel pilvisus tiheneb. Mitmel pool sajab lörtsi, sekka ka vihma, Ida-Eestis algul ka lund. Puhub kagu- ja lõunatuul 5-10, põhjarannikul puhanguti kuni 15 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus -1 kuni +2 kraadi, Kirde-Eestis ja Peipsi ääres -3 kuni -9 kraadi. Päeval on pilves ilm. Lörtsi- ja vihmasadu laieneb üle maa. Puhub lõunakaare tuul 5-10, Lääne-Eestis pöördub loodesse, õhtul põhja ja tugevneb 8-12, rannikul puhanguti kuni 18 m/s. Õhutemperatuur on tõuseb vahemikku -2 kuni +3 kraadi.

Tagasi üles
Back