Järgmine nädal toob lumelisa

Lumised Virumaa metsad. FOTO: Tõnis Valing

Eeloleva nädala esimeses pooles annab pakane järele ja oodata on lumesadu.

Ilmateenistuse teatel on ööl vastu esmaspäeva pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab lund. Puhub valdavalt läänekaaretuul 2-8, saartel puhanguti kuni 12 meetrit sekundis (m/s). Külma on 5-10, kohati 14, saartel ja paiguti rannikul 0 kuni -5 kraadi. Esmaspäeva päeval on samuti pilves selgimistega ilm ja mitmel pool sajab lund. Puhub lõunakaaretuul 3-9, Lääne-Eesti saartel puhanguti 13 m/s. Õhutemperatuur on -1 kuni -7, saarte rannikul kohati 0 kuni +2 kraadi.

Teisipäeva öösel on pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab lund, saartel ka lörtsi. Puhub lõuna- ja edelatuul 4-10, saartel puhanguti 12-15 m/s. Külma on 2-9, Lõuna-Eestis kuni 12 kraadi, saarte rannikul on õhutemperatuur kohati 0 kuni +2 kraadi. Teisipäeva päeval on pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab lund, saartel ka lörtsi. Puhub lõuna- ja edelatuul 5-10, saartel ja rannikul puhanguti 15 m/s. Õhutemperatuur on -1 kuni -6, saarte rannikul kohati 0 kuni +2 kraadi.

Kolmapäeva öösel on pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab lund, kohati tuiskab. Puhub lõuna- ja edela-, hommikul lõuna- ja kagutuul 5-12, saartel ja rannikul puhanguti 15-17 m/s. Külma on Lääne-Eestis 1-7, Kesk- ja Ida-Eestis 8-13 kraadi. Kolmapäeva päeval on pilves ilm. Sajab lund ja kohati tuiskab. Lääne-Eesti saartel läheb lumi üle lörtsiks ja vihmaks, kohati on jäidet. Puhub kagu- ja lõunatuul 5-12, saartel ja rannikul puhanguti 15-17 m/s. Külma on 2-8, saartel ja läänerannikul tõuseb õhutemperatuur õhtuks 0 kuni +4 kraadini.

Tagasi üles
Back