Lähipäevadel jätkub plusskraadidega ilm

Vihmavari

FOTO: URMAS LUIK / PRNPM/EMF

Ilmateenistuse prognoosi järgi jätkub lähipäevadel nii öösel kui päeval plusskraadidega ilm.

Kolmapäeva öösel on pilves selgimistega ilm. Peamiselt Ida- ja Kagu-Eestis sajab vihma. Paiguti tekib udu. Puhub läänekaare tuul 2-8 m/s. Õhutemperatuur on 3..8°C.

Päeval on samuti pilves selgimistega ilm. Kohati sajab vähest vihma. Hommikupoolikul püsib paiguti udu. Puhub valdavalt läänekaare tuul 2-8 m/s. Õhutemperatuur on 6..10°C.

Neljapäeva öösel on enamasti pilves ilm. Kohati on udu ja tibutab uduvihma. Puhub muutliku suunaga tuul 1-7 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus 0 kuni +5 kraadi, rannikul on kuni 8 kraadi sooja.

Päeval on enamasti pilves ilm, ennelõunal püsib paiguti udu ja kohati võib veidi vihma tibutada. Puhub edela- ja lõunatuul 2-8, pärastlõunal saartel ja põhjarannikul puhanguti kuni 13 m/s. Sooja on 4-8 kraadi.

Reede öösel on enamasti pilves ilm ning kohati sajab vähest vihma. Puhub edela- ja lõunatuul 5-11, saartel ja rannikul puhanguti kuni 15 m/s. Valdavalt on sooja 2-7 kraadi, kuid Lõuna- ja Ida-Eestis on õhutemperatuur vahemikus -1 kuni +2 kraadi.

Päeval on pilves selgimistega ilm ja kohati sajab vähest vihma. Puhub edelatuul 5-11, saartel ja rannikul puhanguti 15 m/s. Sooja on 3-9 kraadi.

Laupäeva öösel on pilves selgimistega ilm. Kohati sajab vähest vihma, idapool võib sekka tulla ka lörtsi. Puhub edela- ja läänetuul 5-11, saartel ja rannikul puhanguti 15 m/s. Sooja on 2-7 kraadi, Kagu-Eestis langeb õhutemperatuur kohati 0 kraadi ümbrusse.

Päeval on vahelduva pilvisusega ilm, õhtul pilvisus tiheneb. Kohati sajab vähest vihma. Puhub lääne- ja loodetuul 6-11, saartel ja rannikul puhanguti 15 m/s, õhtul pöördub läänepoolt alates põhja. Sooja on 5-8 kraadi.

Tagasi üles