T, 7.02.2023

Laupäeval on mitmel pool oodata vihmasadu

BNS
Laupäeval on mitmel pool oodata vihmasadu
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Vihmavari.
Vihmavari. Foto: Eeva Kaun

Ilmateenistuse prognoosi järgi tuleb laupäeval kuni 26 kraadi sooja ja oodata on ka vihmasadu.

Öösel on vähese pilvisusega ilm. Pärast keskööd saartelt alates pilvisus tiheneb ning hakkab sadama vihma, hommikul levib vihmasadu mandri lääneossa, võib olla äikest. Puhub lõuna- ja kagutuul 3-9, rannikul puhanguti 13 m/s, pärast keskööd pöördub saartel läände ja edelasse. Sooja on 17-22 kraadi.

Peipsi järvel puhub lõuna- ja kagutuul 3-8 m/s, hommikul tugevneb veidi. Laine kõrgus on 0,3-0,7 meetrit. Ilm on sajuta ja nähtavus on enamasti hea. Sooja on 19-21 kraadi.

Päeval on Lääne-Eesti saartel pilvi vähe ja ilm püsib sajuta. Mandril on pilves selgimistega ja vihmahoogudega ilm, on äikest, sadu on mitmel pool tugev. Pärastlõunal taandub sadu Kesk- ja Ida-Eesti kohalt õhtuks Peipsi taha ja selle järel taevas selgineb. Tuul pöördub järk-järgult kõikjal edelasse ja läände 5-10, puhanguti kuni 15 m/s. Sooja on 18-23, Eesti idaosas ennelõunal kuni 26 kraadi,

Peipsi järvel pöördub tuul edelasse ja läände ning puhub 5-9, puhanguti 14 m/s, äikese ajal on tugevamaid puhanguid. Laine kõrgus on 0,5-1,2 meetrit. Sajab vihma ja on äikest, õhtul sajuvõimalus väheneb. Nähtavus on mõõdukas. Sooja on 20-22, ennelõunal kuni 25 kraadi.

Märksõnad
Tagasi üles