K, 7.12.2022

Lähipäevil pöörab ilm vihmaseks

BNS
Lähipäevil pöörab ilm vihmaseks
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Sajune ilm ja vihmavarjud.
Sajune ilm ja vihmavarjud. Foto: Urmas Luik / Pärnu Postimees

Kui veel reedel prognoosib ilmateenistus päikeselist ilma, siis edaspidi on oodata ka vihmahooge.

Laupäeva öösel on vahelduva pilvisusega ilm. Kohati võib sadada hoovihma. Puhub põhjakaare tuul 2-8 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus -1 kuni +4 kraadi, mandri lõunaservas tuleb kuni +7 kraadi. Päeval on vahelduva pilvisusega ilm ja kohati sajab hoovihma. Puhub kirdetuul 4-10, rannikul puhanguti kuni 15 m/s. Sooja on 8-13 kraadi, meremõjuga rannikul 5 kraadi ümber.

Pühapäeva öösel pilvisus tiheneb. Lõunapoolsetes maakondades sajab mitmel pool vihma. Puhub kirdetuul 5-11, rannikul puhanguti 15 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus 0 kuni +5 kraadi. Päeval on enamasti pilves ilm. Paljudes kohtades sajab vihma. Puhub kirde- ja põhjatuul 6-12, rannikul puhanguti kuni 17 m/s. Sooja on 4-10 kraadi.

Esmaspäeva öösel on pilves ilm. Paljudes kohtades sajab vihma, pärast keskööd sadu hõreneb. Puhub kirde- ja põhjatuul 5-10, rannikul puhanguti kuni 15 m/s, pärast keskööd põhjakaare tuul nõrgeneb 2-7 m/s. Sooja on 1-6 kraadi. Päeval on pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma. Tuul on nõrk ja muutliku suunaga. Sooja on 8-12 kraadi, rannikul kohati 5 kraadi ümber.

Märksõnad
Tagasi üles