Laupäeval on oodata sajuta ilma, uuel nädalal hakkab vihma sadama

Päike

FOTO: Farzin Salimi / PantherMedia / Farzin Salimi

Ilmateenistuse prognoosi kohaselt on laupäeval oodata sajuta ilm ja kuni 24 soojakraadi, uuel nädalal läheb ilm vihmaseks.

Laupäeva öösel on tulemas vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Öö hakul sajab Ida-Eestis kohati hoovihma. Mitmel pool tekib udu. Puhub läänekaare tuul 2-8, põhjarannikul puhanguti 11 m/s. Sooja tuleb 10-15, rannikul kuni 18 kraadi.

Peipsi järvel puhub läänekaare tuul 2-7 m/s. Laine kõrgus on 0,3-0,8 meetrit. Öö hakul sajab hoovihma. Nähtavus on hea, paiguti tekib udu. Sooja tuleb 13-15 kraadi.

Laupäeva päeval on oodata vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilma. Puhub läänekaare tuul 1-7 m/s, õhtul pöördub saartel lõunasse. Sooja tuleb 19-24 kraadi.

Peipsi järvel puhub läänekaare tuul 2-7 m/s. Laine kõrgus on 0,3-0,8 meetrit. Ilm on sajuta ja nähtavus hea. Hommikul võib tekkida udu. Sooja tuleb 21-23 kraadi.

Kui tuleva nädala esmaspäevast on vihmasadu oodata kohati Lääne-Eestis, siis teisipäeval sajab juba mitmel pool Eestis.

Pühapäeva öösel on oodata selge või vähese pilvisusega sajuta ilma. Kohati on udu. Tuul pöördub lõunakaarde 1-7 m/s. Päeval on tulemas valdavalt päikesepaisteline ilm. Puhub kagu- ja idatuul 2-8, saartel õhtul puhanguti 12 m/s. Öösel tuleb sooja 7-12, rannikul kuni 16 kraadi. Päeval tuleb sooja 20-25 kraadi

Esmaspäeva ööseks ennustab ilmteenistus selge või vähese pilvisusega sajuta ilma. Puhub kagu- ja lõunatuul 2-8, rannikul puhanguti kuni 13 m/s. Esmaspäeva päeval püsib selge või vähese pilvisusega sajuta ilm. Pärastlõunal Lääne-Eestis pilvisus tiheneb ja kohati sajab hoovihma. Puhub kagu- ja lõunatuul 2-8, rannikul puhanguti kuni 13 m/s. Pärastlõunal pöördub tuul saartel edelasse ja läände ning nõrgeneb.  Öösel tuleb sooja 11-17, päeval 22-27 kraadi.

Teisipäeva öösel on oodata pilves selgimistega ilma. Mitmel pool sajab hoovihma, võib olla äikest. Tuul pöördub kõikjal läänekaarde 2-8 m/s. Teisipäeva päeval on tulemas muutliku pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma, võimalik äike, keskpäeval lääne poolt alates sadu lakkab. Puhub läänekaare tuul 2-8, pärastlõunal rannikul puhanguti 11 m/s.  Öösel tuleb sooja 11-16, päeval 16-20 kraadi.

Tagasi üles