Esmaspäevane ilm tuleb lämbelt suvine

BNS
Copy
Tallinlased nautimas rannailma Pirita rannas. Pilt on illustreeriv.
Tallinlased nautimas rannailma Pirita rannas. Pilt on illustreeriv. Foto: Konstantin Sednev

Venemaa kohale koonduva kõrgrõhuala serv ulatub esmaspäeval ja teisipäeval üle Eesti ning suvekuumust aitavad vaid üksikutes kohtades hajutada harvad vihmahood koos äikesega.

Keskkonnaagentuuri teatel on ööl vastu esmaspäeva selge või vähese pilvisusega ilm. Öö hakul võib olla veel üksikuid sajuhooge. Kohati on udu. Sisemaal on tuul nõrk ja muutliku suunaga, rannikul puhub idakaaretuul 2–7 m/s. Sooja on 11–16 kraadi.

Peipsi järvel puhub muutliku suunaga tuul 1–6 m/s. Lainekõrgus kuni pool meetrit. Öö hakul võib esineda üksikuid sajuhooge. Nähtavus on hea. Sooja on 14–16 kraadi.

Esmaspäeva päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma, on äikest ja sekka võib tulla rahet. Puhub muutliku suunaga tuul 1–7 m/s, äikese ajal on tuul puhanguline. Sooja on 25–30, tuulele avatud rannikul 20 kraadi ümber.

Peipsi järvel puhub muutliku suunaga tuul 1–6 m/s, äikese ajal on tuul puhanguline. Lainekõrgus kuni pool meetrit. Pärastlõunal sajab kohati hoovihma ja võib olla äikest. Nähtavus enamasti hea. Sooja on 22–25 kraadi.

Tagasi üles