LÖRTS JA LUMI: Lähipäevadel õhusoe oluliselt üle kümne soojakraadi ei kerki

BNS
Copy
Lörtsisadu. Pilt on illustreeriv.
Lörtsisadu. Pilt on illustreeriv. Foto: Madis Veltman

Lähipäevad toovad madalrõhkkondade toel vihma, lörtsi ja paiguti lundki ning päevased õhutemperatuurid kerkivad kõige rohkem üheteistkümne plusskraadini.

Keskkonnaagentuuri teatel on ööl vastu teisipäeva muutliku pilvisusega ilm. Kohati sajab vähest vihma, sekka ka lörtsi ja esineb udu. Puhub läänekaaretuul 3–9 m/s. Hommikuks tuul nõrgeneb. Õhutemperatuur jääb -1 ja +3 kraadi vahele. Teisipäeva päeval on pilves selgimistega ilm ning kohati sajab vihma. Puhub muutliku suunaga tuul 1–7 m/s. Sooja on 3–8, Lõuna-Eestis kuni 11 kraadi.

Kolmapäeva öösel on pilves selgimistega ilm. Kohati sajab vihma ja lörtsi. Puhub põhjakaaretuul 1–6 m/s. Õhutemperatuur on -1 kuni +3 kraadi. Kolmapäeva päeval on pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab vihma, sekka võib tulla ka lörtsi. Puhub põhjakaaretuul 2–8 m/s. Sooja on 5–10, rannikul kohati 2–4 kraadi.

Neljapäeva öösel on pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab vihma ja lörtsi, põhjapoolsetes maakondades ka lund. Puhub kirde- ja idatuul 3–9 m/s. Õhutemperatuur jääb -2 ja +3 kraadi vahele ning Kirde-Eestis tulla kuni 4 kraadi külma. Neljapäeva päeval on pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab vihma, lörtsi ja lund. Puhub kirdetuul 4–10, rannikul puhanguti kuni 14 m /s. Sooja on 2–6, Lõuna-Eestis kuni 8 kraadi.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles