Nädala lõpus tuleb kuni kaheksa kraadi sooja

BNS
Copy
Ilm.
Ilm. Foto: Marianne Loorents

Keskkonnaagentuuri ilmaprognoosi järgi tuleb nädala lõpu poole kuni kaheksa kraadi sooja.

Neljapäeva öösel on pilves ilm. Ida-Eestis sajab ajuti vähest lund ja lörtsi, Lääne-Eestis lörtsi ja vihma, kohati tekib udu. On jäidet. Puhub lõunakaare tuul 4-10 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus -2 kuni +2 kraadi. Päeval on pilves ilm. Mitmel pool sajab vähest vihma. Puhub kagu- ja lõunatuul 4-10, pärastlõunal saartel puhanguti kuni 15 m/s. Sooja on 1-4 kraadi.

Reede öösel on pilves üksikute selgimistega ilm. Saartel ja mandri lääneservas sajab vihma, hommikul muutub sadu laialdasemaks. Puhub kagutuul 5-12, saartel ja rannikul puhanguti 15-18 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus 0 kuni +3 kraadi. Päeval on pilves ja vihmane ilm. Pärastlõunal lääne poolt alates sadu lakkab ja õhtul saartel pilvisus hõreneb. Puhub kagu- ja lõunatuul 7-12, puhanguti 15, saartel ja rannikul puhanguti kuni 18 m/s, pärastlõunal pöördub saartel edelasse ja pikkamööda nõrgeneb. Sooja on 2-6 kraadi.

Laupäeva öösel on pilves selgimistega ilm. Ida-Eestis sajab ajuti vihma, hommikuks saju võimalus väheneb. Puhub lõunakaare tuul 2-8, öö hakul saartel edelatuul puhanguti 13 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus 0 kuni +3 kraadi. Päeval on pilves ilm. Mitmel pool sajab vihma, Lääne-Eestis sekka ka lörtsi. Puhub kagu- ja idatuul 5-10, puhanguti 14 m/s, õhtul lõunatuul tugevneb. Sooja on 3-8 kraadi.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles