L, 10.06.2023

Lähipäevad toovad veel lörtsi

BNS
Facebook Twitter
Comments
Keskkonnaagentuuri teatel läheb homme pärastlõunal vihm järk-järgult üle lumeks. Nullilähedase temperatuuri tõttu hakkab märg lumi teedele kuhjuma.
Keskkonnaagentuuri teatel läheb homme pärastlõunal vihm järk-järgult üle lumeks. Nullilähedase temperatuuri tõttu hakkab märg lumi teedele kuhjuma. Foto: Liis Treimann

Eeloleva nädala esimeses pooles jäävad päevased õhutemperatuurid küll kõikjal plussi, kuid sellest hoolimata on lisaks vihmasajule paiguti oodata ka lörtsi.

Keskkonnaagentuuri teatel on ööl vastu teisipäeva pilves ilm. Sajab vihma, Põhja-Eestis ka lörtsi. Hommikul lääne poolt alates sadu hõreneb. Puhub läänekaaretuul 3–9 m/s. Õhutemperatuur on 0 kuni +4 kraadi. Teisipäeva päeval on muutliku pilvisusega ilm. Ida-Eestis sajab kohati vihma. Puhub läänekaaretuul 3–9 m/s. Sooja on 2–8 kraadi.

Kolmapäeva öösel pilvisus tiheneb. Pärast keskööd levib saartelt alates lume- ja lörtsisadu üle mandri kirdesse ning läheb lääne pool üle vihmaks. Puhub lõunakaaretuul 4–10 m/s. Õhutemperatuur on -4 kuni +1 kraadi. Hommikuks läheb veidi soojemaks. Kolmapäeva päeval on pilves ilm. Lume- ja lörtsisadu läheb kõikjal üle vihmaks. Puhub valdavalt lõunakaaretuul 3–9 m/s. Õhtul tugevneb Liivi lahe ümbruses edelatuul puhanguti kuni 15 m/s. Sooja on 3–8 kraadi.

Neljapäeva öösel on pilves ilm. Ajuti sajab vihma, võib sekka tulla ka lörtsi. Puhub edela- ja lõunatuul 3–9, saartel puhanguti kuni 15 m/s. Õhutemperatuur jääb 0 ja +5 kraadi vahele. Neljapäeva päeval on samuti pilves ilm. Sajab vihma, Põhja-Eestis ka lörtsi. Õhtupoolikul sadu ja pilvisus hõrenevad. Puhub edela- ja läänetuul 5–12, rannikul puhanguti kuni 17 m/s. Õhtul tuul nõrgeneb. Sooja on 4–9 kraadi.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles