Lähipäevil veel krõbedatest miinuskraadidest lahti ei saa

BNS
Copy
Ilm on krõbedalt külm.
Ilm on krõbedalt külm. Foto: ANTS LIIGUS/PRNPM/EMF

Kuigi märtsi alguse päevad pakuvad üha rohkem plusskraade, ei taha ka pakane taanduda ja kohati võib öösiti tulla kuni 12 kraadi külma, selgub ilmateenistuse prognoosist.

Neljapäeva öösel on muutliku pilvisusega peamiselt sajuta ilm. Puhub loode- ja läänetuul 5-11, pärast keskööd rannikul puhanguti 15 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus -1 kuni +2 kraadi. Päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Pärastlõunal sajab Ida-Eestis vähest lund. Puhub loode- ja läänetuul 5-12, rannikul puhanguti kuni 16 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus 0 kuni +4 kraadi.

Reede öösel on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab lund ja võib tuisata. Puhub loode- ja läänetuul 5-12, rannikul puhanguti kuni 15, saartel 17 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus 0 kuni -4 kraadi, läänerannikul tuleb kohati kuni +2 kraadi. Päeval on pilves selgimistega ja mitmel pool lumehoogudega ilm, rannikualadel kohati tuiskab. Puhub loode- ja läänetuul 4-10, rannikul puhanguti kuni 14 m/s, õhtuks tuul nõrgeneb ja pöördub läänekaarde. Õhutemperatuur on vahemikus -2 kuni +2 kraadi.

Laupäeva öösel on pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab lund, saartel ka lörtsi, võib tuisata. Puhub muutliku suunaga tuul 1-6, saartel valdavalt loodetuul 5-12 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus -4 kuni -9, kohati kuni -12 kraadi, saartel 0 kuni -5 kraadi. Päeval on pilves selgimistega ja mitmel pool lumehoogudega ilm. Puhub valdavalt põhjakaare tuul 2-8, rannikul puhanguti kuni 12 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus 0 kuni -5 kraadi.

Tagasi üles