E, 20.03.2023

Teisipäeva öösel on kohati kuni kümme kraadi külma

BNS
Teisipäeva öösel on kohati kuni kümme kraadi külma
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Külm ilm pakub looduses kauneid vaateid.
Külm ilm pakub looduses kauneid vaateid. Foto: Arvo Meeks

Ilmateenistuse prognoosi järgi tuleb ööl vastu teisipäeva kohati kuni kümme kraadi külma, päeval on aga kuni neli kraadi sooja.

Öösel on muutliku pilvisusega peamiselt sajuta ilm. Kohati on udu. Puhub valdavalt läänetuul 5-12, põhjarannikul puhanguti kuni 17 m/s. Öö hakul on õhutemperatuur Lääne-Eestis vahemikus -1 kuni +2, Ida-Eestis -1 kuni -7 kraadi, kagunurgas kuni -10 kraadi, hommikuks temperatuur tõuseb.

Peipsi järvel puhub edela- ja läänetuul 5-10, puhanguti 13 m/s. Ilm on peamiselt sajuta ning nähtavus on mõõdukas. Õhutemperatuur on öö hakul -4 kuni -6 kraadi, hommikuks tõuseb.

Päeval on muutliku pilvisusega ilm. Kohati sajab vihma ja lörtsi, pärastlõunal ka lund, saju tõenäosus on suurem Ida-Eestis. Puhub lääne- ja loodetuul 5-12, rannikul puhanguti kuni 18 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus 0 kuni +4 kraadi, õhtu poole langeb. Teedel suureneb libeduse oht!

Peipsi järvel puhub lääne- ja loodetuul 5-10, puhanguti kuni 13 m/s, õhtul nõrgeneb. Aeg-ajalt sajab lörtsi ja vihma. Nähtavus on mõõdukas või halb. Õhutemperatuur on vahemikus 0 kuni +2 kraadi, õhtul langeb.

Tagasi üles