N, 30.03.2023

Nädala lõpus on taas pakast oodata

BNS
Nädala lõpus on taas pakast oodata
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments 1
Kena talveilm Tallinnas
Kena talveilm Tallinnas Foto: Madis Veltman

Ilmateenistuse prognoosi järgi on nädala lõpus öösiti taas korralikku, kuni kaheksakraadist pakast oodata.

Reede öösel on pilves selgimistega olulise sajuta ilm. Puhub lõunakaare tuul 2-8 m/s. Õhutemperatuur langeb hommikuks vahemikku -1 kuni -5 kraadi, meremõjuga rannikul on kuni +1 kraadi. Teed muutuvad jäiseks. Päeval on pilves selgimistega ilm. Kohati sajab vähest lund. Puhub muutliku suunaga tuul 1-6 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus -2 kunui +1 kraadi.

Laupäeva öösel on pilves selgimistega olulise sajuta ilm. Puhub valdavalt põhjakaare tuul 2-8 m/s. Külma on 2-7 kraadi, saarte rannikul on temperatuur kohati 0 kraadi lähedal. Päeval on pilves selgimistega olulise sajuta ilm. Kirdetuul tugevneb 5-10, Liivi lahe ümbruses puhanguti kuni 15 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus 0 kuni -4 kraadi.

Pühapäeva öösel on .pilves selgimistega ilm. Lõuna-Eestis sajab kohati lund. Puhub kirdetuul 5-10, saartel puhanguti kuni 15 m/s. Külma on 3-8 kraadi, rannikul kohati kuni 1 kraad. Päeval on pilves selgimistega olulise sajuta ilm. Puhub idakaare tuul 4-10, ennelõunal saartel puhanguti kuni 14 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus 0 kuni -5 kraadi.

Märksõnad
Tagasi üles