Sulailm püsib ka nädalavahetusel

BNS
Copy
Tallinn, Tallinn, 26.01.2016
Sulailm Tallinnas
FOTO: MIHKEL MARIPUU/POSTIMEES
Tallinn, Tallinn, 26.01.2016 Sulailm Tallinnas FOTO: MIHKEL MARIPUU/POSTIMEES Foto: Mihkel Maripuu

Ilmateenistuse prognoosi järgi püsib sulailm ka nädalavahetusel ja sooja tuleb kuni 5 kraadi.

Reede öösel on pilves ilm. Sajab lörtsi ja vihma, Ida-Eestis ka lund, kohati tuiskab. On jäiteoht. Puhub lõunakaare tuul 4-10, rannikul puhanguti kuni 14, öö hakul lõuna ja edelatuul 6-12, rannikul puhanguti kuni 18 m/s. Õhutemperatuur on -1 kuni +2 kraadi.

Reede päeval on valdavalt pilves ilm. Mitmel pool sajab lörtsi ja vihma. Puhub lõunatuul 5-11, rannikul puhanguti 15 m/s. Sooja on 1 kuni 5 kraadi.

Laupäeva öösel on valdavalt pilves ilm. Öö hakul sajab mitmel pool, pärast keskööd kohati vihma ja lörtsi. Puhub lõunakaare tuul 5-11, rannikul puhanguti kuni 14 m/s. Sooja on 1 kuni 4 kraadi.

Laupäeva päeval on pilves ilm. Mitmel pool sajab vihma, sekka lörtsi. Puhub lõunakaare tuul 4-10, rannikul puhanguti kuni 13 m/s. Sooja on 2 kuni 5 kraadi.

Pühapäeva öösel on valdavalt pilves ilm. Mitmel pool sajab enamasti lörtsi ja vihma, hommikuks sajuvõimalus väheneb. Puhub edelatuul 5-11, vastu hommikut saartest alates pöördub lõunasse ja kagusse ning tugevneb saartel ja läänerannikul puhanguti kuni 14 m/s. Õhutemperatuur on -1 kuni +2 kraadi.

Pühapäeva päeval on valdavalt pilves ilm. Hommikul sajab kohati vähest lörtsi ja vihma. Keskpäeva paiku jõuab saartele tihedam lörtsi- ja vihmasadu, mis liigub mandrile ja levib õhtuks ida poole. Puhub lõuna- ja kagutuul 6-12, saartel ja rannikul puhanguti kuni 16 m/s, saartel pöördub tuul õhtul edelasse. Sooja on 1 kuni 3 kraadi.

Tagasi üles