K, 7.12.2022

Märg ja kõle november jätkub: esmaspäev tuleb vihmasadudega ja valdavalt pilves

BNS
Märg ja kõle november jätkub: esmaspäev tuleb vihmasadudega ja valdavalt pilves
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Õhtu poole hakkab tihedam vihm saartelt mandrile levima.
Õhtu poole hakkab tihedam vihm saartelt mandrile levima. Foto: URMAS LUIK/PRNPM/EMF

Eesti jääb esmaspäeval põhjapoolse madal- ja lõunapoolse kõrgrõhuala piirimaile – päeva esimeses pooles suuremat sadu ei tule, kuid juba õhtul hakkab tihedam vihm saartelt mandrile levima.

Keskkonnaagentuuri teatel on ööl vastu esmaspäeva muutliku pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab vihma, sajutõenäosus on suurem Lääne- ja Põhja-Eestis. Puhub edela- ja lõunatuul 5-12, rannikul puhanguti kuni 17 m/s. Sooja on 2-8, saarte rannikul kuni 10 kraadi.

Peipsi järvel puhub edela- ja lõunatuul 6-10, puhanguti 13 m/s. Lainekõrgus on 0,6-1,2 meetrit. Kohati võib veidi vihma sadada. Nähtavus on heast mõõdukani. Sooja on 4-6 kraadi.

Esmaspäeva päeval on muutliku pilvisusega ilm. Ennelõunal sajab Põhja-Eestis kohati vihma, vastu õhtut jõuab saartele merelt uus vihmasadu, mis levib edasi mandrile. Puhub edela- ja lõunatuul 6-13, rannikul puhanguti kuni 18 m/s. Sooja on 5-10 kraadi.

Peipsi järvel puhub edela- ja lõunatuul 6-10, puhanguti 13 m/s. Lainekõrgus on 0,6-1,2 meetrit. Ilm on olulise sajuta ja hea nähtavusega. Sooja on 4-6 kraadi.

Märksõnad
Tagasi üles