E, 6.02.2023

Lähipäevil ulatuvad õhusooja maksimumid napilt 15 kraadini

BNS
Lähipäevil ulatuvad õhusooja maksimumid napilt 15 kraadini
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Inimene vihma käes kõndimas, hoides käes vihmavarju.
Inimene vihma käes kõndimas, hoides käes vihmavarju. Foto: Marianne Loorents

Ilmateenistuse prognoosi järgi ulatuvad lähipäevil õhusooja maksimumid napilt 15 kraadini ja pääsu pole ka vihmast.

Laupäeva öösel on vähese ja vahelduva pilvisusega olulise sajuta ilm. Mitmel pool tekib udu. Puhub valdavalt idakaare tuul 1-6 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus -1 kuni +6 kraadi, rannikul on kuni 9 kraadi sooja. Päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm, ennelõunal on mitmel pool udu. Kohati tibutab vihma. Tuul on muutliku suunaga ja puhub 1-7 m/s. Sooja on 12-15 kraadi.

Pühapäeva öösel on vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Kohati tekib udu. Tuul pöördub põhja ja loodesse ning puhub 1-6, Ida-Eestis tugevneb 10, Virumaa rannikul puhanguti 13 m/s. Saartel puhub nõrk muutliku suunaga tuul. Õhutemperatuur on vahemikus -1 kuni +7 kraadi, rannikul on kohati kuni 10 kraadi sooja. Päeval ida poolt alates pilvisus tiheneb ja kohati sajab vähest vihma, pärastlõunal jõuab Kirde-Eestisse tihedam vihmasadu. Puhub peamiselt põhja- ja loodetuul 1-6, Ida-Eestis kuni 10, Virumaa rannikul puhanguti 13 m/s. Sooja on 10-15 kraadi.

Esmaspäeva öösel on pilves selgimistega ilm. Ida- Eestis ja saartel sajab mitmel pool vihma. Puhub muutliku suunaga tuul 1-7 m/s. Sooja on 3-9 kraadi, sisemaal tuleb kohati 0 kraadi. Päeval on pilves selgimistega ilm. Ida-Eestis ja saartel sajab mitmel pool vihma. Puhub muutliku suunaga tuul 1-5 m/s. Sooja on 10-13 kraadi.

Märksõnad
Tagasi üles