T, 7.02.2023

Lähipäevadel kerkivad õhutemperatuurid jätkuvalt 30 kraadi ligi

BNS
Lähipäevadel kerkivad õhutemperatuurid jätkuvalt 30 kraadi ligi
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Suviselt kuumade ilmadega täitub Pärnu rand puhkajatega.
Suviselt kuumade ilmadega täitub Pärnu rand puhkajatega. Foto: Mailiis Ollino

Eeloleval nädalal tuleb arvestada vihmasadudega, mis võivad paiguti olla üsna tugevad, kuid õhusoojamaksimumid kerkivad jätkuvalt kolmekümne kraadini või selle lähedale.

Keskkonnaagentuuri teatel on ööl vastu teisipäeva vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab hoovihma ja on äikeseoht. Puhub muutliku suunaga tuul 1-7 m/s. Sooja on 11-17 kraadi. Teisipäeva päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma, on äikest. Puhub idakaaretuul 2-8 m/s, äikese ajal on tugevamaid puhanguid. Sooja on 23-28 kraadi, Loode-Eestis 19-22 kraadi.

Kolmapäeva öösel on Lääne-Eestis vahelduva pilvisusega ilm. Sajab hoovihma ja on äikeseoht. Ida-Eestis on selge ja vähese pilvisusega sajuta ilm. Muutliku suunaga tuul puhub 1-7 m/s. Sooja on 14-20 kraadi. Kolmapäeva päeval on vahelduva pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma, on äikest. Sadu on kohati tugev. Tuul on muutliku suunaga 1-7 m/s, äikese ajal on tugevamaid puhanguid. Sooja on 25-30, saartel ja mandri loodeosas 19-24 kraadi.

Neljapäeva öösel on vahelduva pilvisusega ilm. Enne keskööd sajab kohati hoovihma, on äikeseoht. Mitmel pool tekib udu. Tuul on muutliku suunaga 1-7 m/s. Sooja on 14-20 kraadi. Neljapäeva päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab hoovihma, on äikeseoht. Tuul on muutliku suunaga 1-7 m/s, äikese ajal esineb tugevamaid puhanguid. Sooja on 23-29, rannikul paiguti 20 kraadi.

Märksõnad
Tagasi üles