T, 7.02.2023

Lähipäevil hoovihmad jätkuvad

BNS
Lähipäevil hoovihmad jätkuvad
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Sajune ilm ja vihmavarjud.
Sajune ilm ja vihmavarjud. Foto: Urmas Luik / Pärnu Postimees

Ilmateenistuse prognoosi kohaselt on lähipäevil oodata mitmel pool üle Eesti hoovihma.

Ööl vastu teisipäeva on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Pärast südaööd jõuavad Loode-Eestisse sajupilved, mis liiguvad kagu suunas. Puhub läänekaare tuul 2-7 m/s. Õhutemperatuur on 7-13, rannikul kuni 16 kraadi. Teisipäeva päeval on vahelduva pilvisusega ilm. Vihmahood levivad loodest kagu suunas, võib olla äikest. Puhub läänekaare tuul 3-9, õhtupoolikul looderannikul puhanguti kuni 14 m/s. Õhutemperatuur on 17-22 kraadi.

Ööl vastu kolmapäeva on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Ida-Eestis sajab kohati hoovihma. Puhub loodetuul 5-10, põhjarannikul puhanguti 14 m/s. Õhutemperatuur on 9-14, rannikul kuni 17 kraadi. Kolmapäeva päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Ida-Eestis sajab kohati hoovihma. Puhub loodetuul 5-10, põhjarannikul puhanguti 14 m/s. Õhutemperatuur on 18-22 kraadi.

Ööl vastu neljapäeva on vähese pilvisusega olulise sajuta ilm. Kohati tekib udu. Puhub loodetuul 3-9, põhjarannikul puhanguti kuni 13 m/s. Õhutemperatuur on 11-17 kraadi. Neljapäeva päeval on vahelduva pilvisusega ilm. Ida-Eestis sajab mitmel pool hoovihma. Puhub põhjakaare tuul 2-8 m/s. Õhutemperatuur on 20-25 kraadi.

Märksõnad
Tagasi üles