T, 7.02.2023

Pühapäeval tuleb kuni 28 kraadi sooja

BNS
Pühapäeval tuleb kuni 28 kraadi sooja
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Tallinnlased naudivad rannailma Pirita rannas. Ilmselt jätkub head ilma vähemalt jaanipäevani.
Tallinnlased naudivad rannailma Pirita rannas. Ilmselt jätkub head ilma vähemalt jaanipäevani. Foto: Konstantin Sednev

Ilmateenistuse prognoosi järgi tuleb pühapäeval kuni 28 kraadi sooja.

Öösel on muutlik pilvisus. Lääne- ja Kesk-Eestis sajab hoovihma ja on äikest. Lääne-Eestis puhub läänekaare tuul 4-9, rannikul puhanguti kuni 13 m/s, Ida-Eestis on tuul lõunakaarest, vastu hommikut pöördub läänekaarde 2-7 m/s. Äikesega võib kaasneda tugevamaid puhanguid. Sooja on 16-21 kraadi.

Peipsi järvel puhub lõunakaare tuul, hommikul pöördub läänekaarde ja puhub 2-7 m/s. Laine kõrgus on 0,2-0,6 meetrit. Ilm on peamiselt sajuta ja nähtavus on hea. Sooja on 19-21 kraadi.

Päeval on Lääne-Eestis selge või vähese pilvisusega kuiv ilm. Ida-Eestis on pilves selgimistega ilm ja kohati sajab hoovihma, ühtlasi on äikest. Õhtuks saju võimalus väheneb ja pilvkate hõreneb. Puhub läänekaare tuul 3-9, põhjarannikul puhanguti 13 m/s, Ida-Eestis võib kaasneda äikesega tugevamaid puhanguid. Sooja on 22-28 kraadi.

Peipsi järvel puhub läänekaare tuul 3-8 m/s, äikesega on võimalikud tugevamad tuuleiilid. Laine kõrgus on 0,3-0,8 meetrit. Sajab hoovihma ja on äikest. Nähtavus on mõõdukas, sajus halveneb. Sooja on 23-25 kraadi.

Märksõnad
Tagasi üles