K, 7.12.2022

Lähipäevil jätkub jahe ja vihmane ilm

BNS
Lähipäevil jätkub jahe ja vihmane ilm
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Vihmapilved taevas
Vihmapilved taevas Foto: Peeter Kümmel / Sakala

Lähipäevil jätkub jahe ja vihmane ilm, prognoosib ilmateenistus.

Pühapäeva öösel on vahelduva pilvisusega ilm ja kohati sajab hoovihma. Puhub läänekaare tuul 2-8 m/s. Sooja on 3-9 kraadi. Päeval on pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma, õhtul sadu ja pilved hõrenevad. Puhub läänekaare tuul 2-8 m/s. Sooja on 12-17 kraadi.

Esmaspäeva öösel on selge, kohati vahelduva pilvisusega peamiselt sajuta ilm. Öö hakul puhub läänekaare tuul 2-8 m/s, pärast keskööd tuul vaibub ja on hommikul muutliku suunaga. Sooja on 2-8 kraadi, maapinna lähedal langeb temperatuur kohati 0 kraadi ümbrusse. Päeval on vahelduva pilvisusega ilm ja mitmel pool sajab hoovihma. Tuul pöördub idakaarde 2-7 m/s. Sooja on 13-19 kraadi.

Teisipäeva öösel lõuna poolt alates pilvisus tiheneb ja vihmasadu levib põhja suunas. Puhub idakaare tuul 3-9 m/s. Sooja on 8-12 kraadi. Päeval on pilves selgimistega ilm. Aeg-ajalt sajab vihma ja võib olla äikest. Puhub idakaare tuul 2-7, põhjarannikul kirdetuul 6-10, puhanguti 14 m/s, õhtupoolikul pöördub Lõuna-Eestis edelasse- ja läände ja tugevneb puhanguti kuni 14 m/s. Sooja on 11-16 kraadi.

Märksõnad
Tagasi üles