T, 6.12.2022

Lähipäevil on ees ootamas jahedad ilmad

BNS
Lähipäevil on ees ootamas jahedad ilmad
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Inimesed kevadel jalutamas.
Inimesed kevadel jalutamas. Foto: Kristjan Teedema

Ilmateenistuse prognoosi järgi on lähipäevil ees ootamas mai keskpaiga kohta väga jahedad ilmad.

Laupäeva öö hakul on laialdaselt selge ilm. Pärast keskööd lisandub saartele pilvi ja vastu hommikut sajab kohati vähest vihma. Puhub edela- ja läänetuul 3-9, öö hakul rannikul puhanguti 13 m/s. Sooja on 1-6, tuulele avatud rannikul kuni 9 kraadi. Päeval on pilves selgimistega ja vihmahoogudega ilm. Õhtupoolikul lääne poolt alates pilved ja sadu hõrenevad. Puhub edela- ja läänetuul, õhtul saartel loodetuul 3-9 m/s. Sooja on 11-16, tuulele avatud rannikul kuni 9 kraadi.

Pühapäeva öösel on Lääne-Eestis selgem ja sajuta ilm. Ida pool on muutliku pilvisuse ja kohatiste vihmahoogudega ilm, hommikuks taevas selgineb. Tuul pöördub kõikjal loodesse 3-9, põhjarannikul puhanguti 14 m/s. Sooja on 2-7 kraadi. Päeval on Lääne-Eestis pilvi vähe ja ilm on sajuta. Ida pool on vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab hoovihma. Puhub loode- ja läänetuul 5-12, puhanguti kuni 16 m/s. Sooja on 9-14 kraadi, Lõuna-Eestis võib tõusta kuni 16 kraadini.

Esmaspäeva öösel on laialdaselt selge, kohati vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub lääne- ja loodetuul 5-10, puhanguti kuni 15 m/s. Sooja on 2-7 kraadi, Päeval on vahelduva pilvisuse ja lühiajaliste vihmahoogudega ilm. Puhub lääne- ja loodetuul 5-10, rannikul puhanguti 15 m/s. Sooja on vaid 8-13 kraadi.

Märksõnad
Tagasi üles