K, 7.12.2022

Lähipäevade ilm soojakraadidega ei hellita

BNS
Lähipäevade ilm soojakraadidega ei hellita
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Sinilillede õitsemise aeg
Sinilillede õitsemise aeg Foto: Urmas Luik

Viimane aprillinädal toob tagasihoidlikke päevaseid soojakraade ja valmis tuleb olla nii vihmasajuks kui ka lörtsivõimaluseks.

Ilmateenistuse teatel on ööl vastu teisipäeva muutliku pilvisusega ilm ja mitmel pool sajab vihma. Tuul pöördub põhjakaarest läänekaarde kiirusega 2-7 m/s. Sooja on 1-6 kraadi. Teisipäeva päeval on muutliku pilvisusega ilm ja kohati sajab vähest hoovihma. Puhub valdavalt loode- ja läänetuul 4-10, pärastlõunal saartel puhanguti 14 m/s. Sooja on 7-13, tuulepealsel rannikul 5 kraadi lähedal.

Kolmapäeva öösel hakkab Põhja-Eestist alates pilvisus hõrenema. Kohati sajab vihma ja lörtsi. Puhub loode- ja põhjatuul 4-10, saartel puhanguti kuni 14 m/s. Õhutemperatuur on -3 kuni +2 kraadi. Kolmapäeva päeval on muutliku pilvisusega ilm ja kohati võib veidi vihma sadada. Tuul pöördub läänekaarde kiirusega 3-9 m/s. Sooja on 3-9 kraadi.

Neljapäeva öösel on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab vihma ja lörtsi. Puhub läänekaaretuul 2-8 m/s. Õhutemperatuur on -4 kuni +1, saartel kuni +4 kraadi. Neljapäeva päeval on pilves selgimistega ilm. Sajab vihma ja lörtsi. Puhub läänekaaretuul 2-8 m/s. Sooja on 4–9 kraadi.

Märksõnad
Tagasi üles