K, 7.12.2022

Eeloleva nädala esimeses pooles talvised ilmad veel ei taandu

BNS
Eeloleva nädala esimeses pooles talvised ilmad veel ei taandu
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Päevastele nappidele plusskraadidele langevad öised temperatuurid kohati korralikult miinusesse.
Päevastele nappidele plusskraadidele langevad öised temperatuurid kohati korralikult miinusesse. Foto: Kristjan Teedema

Järgmise nädala esimene pool toob lumelisa ning vahelduseks päevastele nappidele plusskraadidele langevad öised õhutemperatuurid kohati üsna korralikult miinusesse.

Ilmateenistuse teatel ööl vastu esmaspäeva pilvisus tiheneb. Kohati sajab lund ja lörtsi. Tuul pöördub läänest lõunakaarde 3-9, hommikul saartel ja rannikul puhanguti kuni 15 m/s. Õhutemperatuur on 0 kuni -6, rannikul kohati kuni +2 kraadi. Esmaspäeva päeval on valdavalt pilves ilm. Sajab lund ja lörtsi ning kohati ka vihma. Puhub lõuna- ja edelatuul 5-10, puhanguti 14, Liivi lahe ümbruses kuni 20 m/s. Pärastlõunal tuul veidi nõrgeneb. Õhutemperatuur on 0 kuni +5 kraadi.

Teisipäeva öösel on pilves ilm. Sajab lund ja lörtsi. Puhub lõunakaaretuul 5-10, rannikul puhanguti kuni 15 m/s. Hommikul pöördub tuul saartel põhja. Õhutemperatuur on -1 kuni +2 kraadi. Teisipäeva päeval on pilves ilm. Sajab lund ja lörtsi, pärastlõunal loode poolt alates sadu lakkab ja pilvisus hõreneb. Tuul pöördub kõikjal põhja ja loodesse 5-12, puhanguti 14, saartel ja rannikul kuni 18 m/s. Õhtul tuul veidi nõrgeneb. Õhutemperatuur on -2 kuni +2 kraadi.

Kolmapäeva öösel on muutliku pilvisusega ilm. Kohati sajab lund, hommikuks on sadu laialdasem. Tuul pöördub loodest edelasse ja lõunasse 5-10, rannikul puhanguti 15 m/s. Külma on 3-9, rannikul tuleb kohati null kraadi. Kolmapäeva päeval on muutliku pilvisusega ilm. Mitmel pool on lumehooge. Puhub edela- ja läänetuul 5-12, saartel ja rannikul puhanguti kuni 17 m/s. Õhutemperatuur on -1 kuni +3 kraadi.

Märksõnad
Tagasi üles