Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Lähipäevad toovad tormituule ja kohati lumesaju

Lumesadu. FOTO: Marko Saarm / Sakala

Ilmateenistuse prognoosi järgi toovad lähipäevad kohati lumesaju ning oodata on ka tormituult.

Laupäeva öösel on pilves selgimistega ilm. Hooti sajab vihma, pärast keskööd ka lörtsi. Hommikul lääne poolt alates sajuhood ja pilved hõrenevad. Tuul pöördub kõikjal loodesse ning tugevneb 6-12, puhanguti 18, rannikul 12-18, puhanguti 25, Hiiumaal ja mandri looderannikul kuni 30 m/s. Hommikul tuul veidi nõrgeneb. Õhutemperatuur on vahemikus 0 kuni +6 kraadi, öö hakul tuleb kuni 10 kraadi sooja. Päeval on muutliku pilvisusega ilm. On üksikute vihma- ja lörtsihoogude võimalus. Puhub loode- ja läänetuul 6-11, puhanguti 15, rannikul 9-14, puhanguti kuni 23 m/s, pärastlõunal tuul nõrgeneb. Sooja on 3-7 kraadi.

Pühapäeva öösel on muutliku pilvisusega ilm ja kohati sajab vihma ja lörtsi. Puhub loode- ja läänetuul 5-11, rannikul puhanguti 15 m/s, hommikul nõrgeneb. Õhutemperatuur on vahemikus -1 kuni +3 kraadi, rannikul tuleb kuni +5 kraadi. Päeval on pilves selgimistega ilm. Kohati sajab vihma ja lörtsi, õhtul on sajuhooge laialdasemalt. Puhub loode- ja läänetuul 5-9, rannikul puhanguti 13 m/s, õhtul tuul tugevneb. Sooja on 1-6 kraadi.

Esmaspäeva öösel on muutliku pilvisusega ilm ja mitmel pool on lörtsi- ja lumehooge. Puhub loode- ja põhjatuul 5-10, rannikul puhanguti 15 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus 0 kuni -5 kraadi, tuulele avatud rannikul tuleb kuni +3 kraadi. Päeval on muutliku pilvisusega ilm. Kohati sajab lund, suurem on saju võimalus Eesti idapoolses osas. Puhub loode- ja põhjatuul 3-9, ennelõunal põhjarannikul puhanguti 14 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus 0 kuni -3 kraadi, saarte rannikul tuleb kuni +3 kraadi.

Tagasi üles
Back