E, 6.02.2023

Homme tuleb kuni 12 kraadi sooja

BNS
Homme tuleb kuni 12 kraadi sooja
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Päeval on pilves selgimistega ilm. Sajab vihma ja lörtsi, õhtul sajud harvenevad.
Päeval on pilves selgimistega ilm. Sajab vihma ja lörtsi, õhtul sajud harvenevad. Foto: Marianne Loorents / Postimees

Kolmapäeva öösel tuleb kohati arvestada kuni ühe külmakraadiga, päeval on aga sooja kuni 12 kraadi, prognoosib ilmateenistus.

Öö hakul on vahelduva pilvisusega ilm. Kesköö paiku saartelt alates pilvisus tiheneb ja hakkab vihma ja lörtsi sadama, hommikuks laieneb sadu mandrile. Tuul pöördub itta ja kagusse ja tugevneb 4-10, saartel ja rannikul 7-12, puhanguti kuni 17 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on vahemikus -1 kuni +3 kraadi, saartel ja läänerannikul on sooja kuni +5 kraadi.

Peipsi järvel puhub kagu- ja idatuul 4-7 meetrit sekundis. Laine kõrgus on 0,4-0,8 meetrit. Ilm on sajuta ja nähtavus on hea. Õhutemperatuur on vahemikus 0 kuni +3 kraadi.

Päeval on pilves selgimistega ilm. Sajab vihma ja lörtsi, õhtul sajud harvenevad. Puhub ida- ja kagutuul 5-11, puhanguti 14, rannikul kuni 18 meetrit sekundis, õhtul nõrgeneb. Lõuna-Eestis on sooja 8-12, Põhja-Eestis 2-6 kraadi.

Peipsi järvel puhub kagu- ja idatuul 6-11, puhanguti kuni 14 meetrit sekundis, õhtul nõrgeneb. Laine kõrgus on 0,8-1,5 meetrit. Sajab vihma ja lörtsi ning nähtavus on mõõdukas. Sooja on 5-8 kraadi.

Märksõnad
Tagasi üles