Nädala lõpus tuleb kuni 12 kraadi sooja

Päikseline kevadilm. FOTO: Mailiis Ollino

Ilmateenistuse prognoosi järgi on nädala lõpus tulemas kuni 12 kraadi sooja. 

Reede öösel on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Kohati võib sadada vähest lund ja lörtsi. Puhub läänekaare tuul 3-9 meetrit sekundis (m/s), hommikul tugevneb Lääne-Eesti rannikualadel lõunatuul puhanguti kuni 15 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus 0 kuni -5 kraadi, rannikul tuleb kuni +2 kraadi. Päeval pilvisus tiheneb. Ennelõunal sajab Lääne-Eestis lörtsi ja vihma, pärastlõunal on sadu laialdasemalt. Lõuna- ja edelatuul tugevneb 6-12, puhanguti 17, saartel ja rannikul kuni 23 m/s. Sooja on 3-7 kraadi. 

Laupäeva öösel on pilves selgimistega ilm. Sajab lörtsi ja vihma, hommikuks sadu ja pilved hõrenevad. Puhub lõuna- ja edelatuul 6-12, puhanguti 17, saartel ja rannikul kuni 23 m/s, hommikuks nõrgeneb veidi. Õhutemperatuur on vahemikus 0 kuni +5 kraadi. Päeval on muutliku pilvisuse ning lörtsi- ja vihmahoogudega ilm. Puhub edelatuul 5-11, puhanguti 15, põhjarannikul kuni 20 m/s, õhtul tuul nõrgeneb. Sooja on 3-8 kraadi. 

Pühapäeva öösel on vähese ja vahelduva pilvisusega olulise sajuta ilm. Puhub lõunakaare tuul 3-9, öö hakul puhanguti kuni 13 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus 0 kuni -4 kraadi, rannikul tuleb kuni +2 kraadi. Päeval pilvisus tiheneb. Lörtsi- ja vihmasadu levib lõunal põhja poole. Puhub kagu- ja idatuul 3-9 m/s. Sooja on 3-8, Lõuna-Eestis kohati kuni 12 kraadi. 

Tagasi üles
Back