Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Eeloleva nädala keskpaigas tuleb kuni 13 kraadi sooja

Kevadine ilm meelitab igal aastal inimesi Viru rappa. FOTO: Ain Liiva

Kuigi järgmise nädala esimene pool toob vihmasadu ja paiguti ka tugevat tuult, kerkivad õhutemperatuurid teisipäeval paiguti 12 ja kolmapäeval koguni 13 kraadini.

Ilmateenistuse teatel on pühapäeva hilisõhtul vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Esmaspäeva öö esimestel tundidel hakkab pilvkate tihenema ning saartele jõuab vihmasadu, mis hommikuks üle Lääne-Eesti laieneb. Puhub lõuna- ja edelatuul 4-10, saartel ja rannikul puhanguti 14 meetrit sekundis (m/s). Õhutemperatuur on -2 kraadist Ida-Eestis kuni +4 kraadini saartel. Esmaspäeva päeval on pilves selgimistega ilm ja vihma sajab peamiselt vaid Lääne-Eestis. Õhtul jõuab saartele aga juba uus tihedam sajuala. Puhub lõuna- ja edelatuul 5-11, pärastlõunal saartel ja rannikul puhanguti 15, õhtul kuni 17 m/s. Sooja on 5-10, rannikul kohati 3 kraadi.

Teisipäeva öösel on pilves ja sajab vihma. Puhub lõuna- ja edelatuul 7-12, puhanguti 15, rannikul kuni 17 m/s. Sooja on 2-5 kraadi. Teisipäeva päeval on pilves selgimistega ilm ja mitmel pool sajab vihma. Puhub edela- ja läänetuul 5-10, ennelõunal rannikul puhanguti 14 m/s. Sooja on 7-12, rannikul kohati 4 kraadi.

Kolmapäeva öösel on muutliku pilvisusega ilm ja kohati sajab hoovihma. Puhub edela- ja lõunatuul 2-8 m/s. Õhutemperatuur on 0 kuni +5 kraadi. Kolmapäeva päeval on pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab vihma. Puhub edelatuul 5-10, rannikul puhanguti 14 m/s. Sooja on 7-13, rannikul kohati 5 kraadi.

Tagasi üles
Back