Eeloleva nädala keskpaigas on oodata kuni üheksa kraadi sooja

Silla ehk siniliilia (Scilla) Aafrikas, Euroopas ja Aasias looduslikult levinud siniliiliad tunnevad end hästi ka Eestis, ja kui neile vähegi voli antakse, kipub sinetav vaip aasta-aastalt aina laienema. FOTO: Tairo Lutter

Äsja alanud kalendrikevad kergitab jõudsalt termomeetrinäite ja nii tuleb teisipäeval Lääne-Eestis kuni üheksa kraadi sooja. 

Ilmateenistuse teatel on ööl vastu esmaspäeva selge või vähese pilvisusega sajuta ilm. Puhub loodetuul 5-12, saartel ja rannikul puhanguti 15-18 meetrit sekundis. Hommikuks tuul nõrgeneb. Õhutemperatuur on 0 kuni -6 kraadi. Esmaspäeva päeval on pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab lund ja lörtsi. Puhub läänekaaretuul 3-8, ennelõunal rannikul puhanguti 12 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on -1 kuni +3 kraadi.

Teisipäeva öösel on vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub muutliku suunaga tuul 1-6 meetrit sekundis. Külma on 3-8, pikemate selgimiste korral paiguti -13 kraadi. Saartel ja läänerannikul on õhutemperatuur -2 kuni +1 kraadi. Teisipäeva päeval on vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub lõuna- ja edelatuul 2-8 meetrit sekundis. Sooja on 1-5, Lääne-Eestis kohati kuni 9 kraadi.

Kolmapäeva öösel on vähese pilvisusega sajuta ilm. Puhub edela- ja lõunatuul 3-9, põhjarannikul puhanguti 13 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on 0 kuni -5, rannikul paiguti kuni +2 kraadi. Kolmapäev päeval hakkab lääne poolt alates pilvisus tihenema, kuid olulist sadu oodata pole. Puhub edelatuul 5-11, saartel ja rannikul puhanguti 15 meetrit sekundis. Sooja on 2-8 kraadi.

Tagasi üles
Back