Nädala teises pooles pöörab ilm jälle külmemaks

Pilt on illustratiivne. FOTO: KÜLLIKE ROOVÄLI/PM SCANPIX BALTICS

Kui nädala esimeses pooles kerkivad soojakraadid kohati üsna kevadiseks, siis neljapäeval toob põhja poolt lähenev madalrõhulohk taas jahedamat õhku.

Ilmateenistuse teatel on ööl vastu teisipäeva muutliku pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab vihma ja lörtsi. Puhub edela- ja läänetuul 5-10 meetrit sekundis. Hommikuks pöördub tuul loodesse ja tugevneb rannikul puhanguti kuni 13 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on -2 kuni +3 kraadi. Teisipäeva päeval taevas selgineb, vaid hommikupoolikul on Lõuna-Eestis pilvisem ja kohati võib veel vihma ja lörtsi sadada. Puhub loodetuul 5-10, puhanguti kuni 15 meetrit sekundis. Õhtul tuul veidi nõrgeneb. Sooja on 2-8 kraadi.

Kolmapäeva öösel on selge või vähese pilvisusega kuiv ilm. Puhub läänekaaretuul 3-9 m/s. Õhutemperatuur on saartel ja läänerannikul -1 kuni +2, sisemaal tuleb 1-5 kraadi külma. Kolmapäeva päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Õhtul pilvisus tiheneb ja põhjarannikul võib veidi sadada. Puhub lääne- ja edelatuul 5-10, puhanguti 14, õhtul Virumaa rannikul kuni 17 meetrit sekundis. Sooja on 2-7 kraadi.

Neljapäeva öösel on eamasti pilves ilm. Sajab vihma ja lörtsi, pärast keskööd ka lund. Hommikul põhja poolt alates pilved hõrenevad ja sadu lakkab. Puhub edela- ja läänetuul 5-11, puhanguti 14, öö hakul Virumaa rannikul kuni 17 meetrit sekundis. Pärast keskööd pöördub tuul loodesse ja tasapisi nõrgeneb. Õhutemperatuur on -1 kuni +3, hommikuks langeb 0 kuni -5 kraadini. Neljapäeva päeval on muutliku pilvisusega ilm ja kohati sajab lund. Puhub loodetuul 5-10, saartel ja läänerannikul puhanguti kuni 15 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on -3 kuni +1 kraadi.

Tagasi üles
Back