Teisipäeval tuleb kuni kümme kraadi külma

Ilmateenistuse prognoosi järgi tuleb teisipäeval kuni kümme kraadi külma. FOTO: Elmo Riig/SAKALA

Ilmateenistuse prognoosi järgi tuleb teisipäeval kuni kümme kraadi külma. 

Öösel on pilves selgimistega ilm. Öö hakul sajab kohati lund, kesköö paiku jõuab saartele uus sajuala, mis levib mandrile. Sajab lund, kohati tuiskab, saartel ja läänerannikul sajab ka lörtsi ja on jäiteoht. Tuul pöördub läänekaarest lõunasse ja kagusse ning puhub 3-8, pärast südaööd saartel ja läänerannikul puhanguti 14 meetrit sekundis. Külma on 3-10 kraadi, hommikuks tõuseb õhutemperatuur Lääne-Eestis lühiajaliselt vahemikku -1 kuni +1 kraadi. 

Peipsi järvel puhub lääne-, edelatuul 2-7 meetrit sekundis. Kohati sajab lund ning nähtavus on enamasti mõõdukas. Külma tuleb 4-6 kraadi.

Päeval on valdavalt pilves ilm. Ennelõunal sajab Põhja-Eestis mitmel pool lund, pärastlõunal levib Edela-Eestist kirdesse uus tihedam lumesadu, kohati tuiskab. Puhub lõuna- ja kagutuul 5-10, saartel ja rannikul puhanguti kuni 15 meetrit sekundis. Külma on 1-6 kraadi. 

Peipsi järvel puhub lõuna- ja kagutuul 4-7, puhanguti 10 meetrit sekundis. Kohati sajab lund ning nähtavus on enamasti mõõdukas. Nii öösel kui päeval on külma 4-6 kraadi. 

Tagasi üles
Back