Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Lähipäevil ulatuvad õhusooja maksimumid kuni 13 kraadini

Kolmapäeva öösel on valdavalt pilves ilm ja vihmasadu laieneb üle maa. Pilt on illustratiivne. FOTO: Kristjan Teedema/Postimees/Scanpix

Lähipäevil ulatuvad õhusooja maksimumid kuni 13 kraadini, prognoosib ilmateenistus. 

Kolmapäeva öösel on valdavalt pilves ilm ja vihmasadu laieneb üle maa. Puhub valdavalt lõuna- ja edelatuul 4-9, rannikul puhanguti 14 meetrit sekundis. Sooja on 6-11 kraadi. Hommikupoolikul Lääne-Eestist alates pilved hõrenevad ja sadu lakkab. Puhub lõuna- ja edelatuul 5-12, rannikul puhanguti 15-17 meetrit sekundis. Sooja on 10-13 kraadi. 

Neljapäeva öösel on pilves selgimistega ilm ja mitmel pool sajab vihma. Puhub lõuna- ja edelatuul 5-10, rannikul puhanguti kuni 15 meetrit sekundis. Sooja on 6-11 kraadi. Päeval on muutliku pilvisusega ilm. Saartel sajab mitmel pool, mandril kohati vihma. Puhub lõuna- ja edelatuul 5-10, rannikul puhanguti 15 meetrit sekundis, pärastlõunal tuul nõrgeneb järk-järgult. Sooja on 9-12 kraadi. 

Reede öösel on muutliku pilvisusega ilm ja mitmel pool sajab vihma. Puhub lõuna- ja edelatuul 3-9, öö hakul põhjarannikul puhanguti kuni 13 meetrit sekundis. Sooja on 5-10 kraadi. Päeval on pilves selgimistega ilm ja mitmel pool sajab vähest vihma. Tuul pöördub läänekaarest põhjakaarde ja puhub 1-7 meetrit sekundis. Sooja on 9-12 kraadi.

Tagasi üles
Back